Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 22. augusts, 2017
30. janvāris, 2017
Drukāt

Rotko centra jaunajā izstāžu sezonā – Daugule, Subačs, Peltjē un citi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 10. februārī plkst. 16 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā atklās sešus jaunus mākslas projektus, LA.lv uzzināja mākslas centrā.

Daugavpils Marka Rotko mākslas centra pirmā izstāžu sezona 2017. gadā ar sešu jaunu izstāžu kopumu ir vēstījums ikkatram no mums par laika robežas nojaukšanu. Izstāžu saturā sastopas vēsture un mūsdienas, etnogrāfija un dizains, klasiskās tehnikas un šodienas saturs, – dažādais daudzveidībā.

Februāra izstāžu sezonā būs skatāma Sigitas Daugules un Jāņa Liepiņa izstāde “Vienā telpā”, sešu Latvijas grafiķu: Lienas Bondares, Vladislava Grišina, Pauļa Liepas, Kates Seržānes, Māra Subača un Dārtas Stafeckas Grafika”, Ievas Nagliņas personālizstāde “Atmestie”, Signes Vanadziņas personālizstāde “Kurš gadalaiks?”, Daugavpils Saules skolas jubilejas izstāde”Saules skola no etnogrāfijas līdz dizainam” un franču mākslinieka Patrika Peltjē tēlniecības darbu izstāde “Atdzimšana”.

Jaunā izstāžu sezona būs skatāma līdz 2017. gada 9. aprīlim.

Pievienot komentāru

Nodibināta Dejas balvaLatvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) sadarbībā ar Kultūras ministriju nodibinājis Dejas balvu, kas turpmāk būs Latvijas augstākais apbalvojums profesionālajā dejas mākslā.
Draugiem Facebook Twitter Google+