Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
14. novembris, 2016
Drukāt

Saakašvili grib jaunu partiju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Bijušais Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili, kas nesen atkāpās no Odesas gubernatora amata, paziņojis, ka dibinās Ukrainā jaunu partiju, kuras mērķis būs cīņa pret korupciju.

Viņš pavēstīja, ka jaundibināmā partija centīsies panākt pirmstermiņa vēlēšanas, cik drīz vien iespējams. Kārtējās parlamenta vēlēšanas Ukrainā paredzētas 2019. gadā, bet pašreizējo Augstākās radas sasaukumu kontrolē prezidenta Petro Porošenko un premjerministra Volodimira Groismana pārstāvētās partijas. Parlamentā pārstāvētie populisti un nacionālisti varētu atbalstīt Saakašvili. “Porošenko bija iespēja izmantot mani reālu reformu īstenošanai valstī, taču izrādījās, ka reālas reformas un viņa bagātība ir savstarpēji izslēdzošas lietas,” norādīja Saakašvili. Saakašvili bija Gruzijas prezidents no 2004. līdz 2013. gadam. Gruzijā viņam ir izvirzītas kriminālapsūdzības saistībā ar amata pilnvaru pārsniegšanu laikā, kad viņš bija prezidents. Tāpēc Saakašvili, kurš pauž viedokli, ka apsūdzības izvirzītas politisku iemeslu dēļ, dzīvo ārzemēs.

Pievienot komentāru

Apšaude Somijā: nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja un divas žurnālistesSomijas dienvidaustrumu pilsētā Imatrā pie restorāna naktī uz svētdienu nošautās trīs sievietes ir pilsētas domes priekšsēdētāja un divas vietējā laikraksta žurnālistes, paziņojusi policijas pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+