Laukos
Politika

Sabiedriskās organizācijas aicina dalībai Dzīvnieku aizsardzības konsultatīvajā padom 0

Foto: Timurs Subhankulovs

Lai turpinātu nodrošināt sabiedrības līdzdalību dzīvnieku aizsardzības un labturības jautājumu risināšanā, Zemkopības ministrija aicina sabiedriskās organizācijas pieteikties darbam Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvajā padomē.

Dalībai padomē aicinātas biedrības un nodibinājumi, kas darbojas dzīvnieku aizsardzības un labturības jomā; biedrības un nodibinājumi, kas apvieno lauksaimniecības dzīvnieku audzētājus; zinātniskās institūcijas.

Organizācijām, kas vēlas pieteikties darbam Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvajā padomē, savas darbības pārskatus un citus nepieciešamos dokumentus jāiesniedz Zemkopības ministrijā līdz šā gada 7.martam.

Plašāka informācija – ministrijas mājaslapā.

Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvā padome izveidota 2015.gadā, lai paplašinātu sabiedrības līdzdalību dzīvnieku aizsardzības politikas veidošanā.

Padomi vada zemkopības ministrs, un tās sastāvā ir ne tikai biedrību pārstāvji, kas darbojas dzīvnieku aizsardzības jomā, bet arī pārstāvji no ministrijas, Pārtikas un veterinārā dienesta, Dabas aizsardzības pārvaldes, Valsts meža dienesta un biedrības “Latvijas Veterinārārstu biedrība”.

LA.lv