×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. novembris, 2015
Drukāt

Šadurskis: NA jautājums, vai Straujuma saglabās “Vienotības” atbalstu, ir nevietā (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības (NA) jautājums koalīcijas partiju sanāksmes laikā par to, vai Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”) arī pēc nākamā gada budžeta apstiprināšanas saglabās sevis pārstāvētas partijas “Vienotība” atbalstu, ir nevietā, pirmdien žurnālistiem sacīja “Vienotības” valdes loceklis Kārlis Šadurskis.

NA līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš žurnālistiem teica, ka partiju apvienība koalīcijas sēdē jautājusi “Vienotībai”, vai Straujuma saglabās partijas atbalstu arī pēc 30.novembra, kad Saeimā plānots apstiprināt 2016.gada budžetu.

“Jāsaka, ka atbildi mēs nesagaidījām,” noteica Bērziņš.

Savukārt Šadurskis pauda, ka šobrīd tiek uzdoti jautājumi ne vairs par to, vai valdība kritīs, bet kad tas notiks.

“Es neapskaužu valdības locekļu darbu un spēju veikt savus pienākumus enerģiski, atbildīgi, efektīvi. Līdz ar to es uzskatu, ka šis Nacionālās apvienības jautājums ir pilnīgi nevietā,” uzsvēra politiķis.

Viņš atzīmēja, ka valdība strādā, un kamēr tas tā ir, katra teikuma galā nevajag vaicāt, cik ilgi vēl tā būs, kad kritīs un vai tiešām nekritīs.

“Un tāpēc Bērziņa kungs, lai nu paliek šie jautājumi. Kad jūs uzdevāt pie galda šo jautājumu, es to uztvēru kā joku, bet kad tas tiek pasniegts medijiem, tad tas vairs pēc joka neizklausās. Jo vairāk mēs runājam par valdības stabilitāti, jo vairāk stabilitāte no tā cieš,” sacīja Šadurskis.

Pēc “Vienotības” pārstāvja teiktā Bērziņš smaidot atbildēja, ka nu viss ir ļoti labi, jo beidzot sadzirdēts, ka Straujumai arī pēc budžeta apstiprināšanas būs “Vienotības” atbalsts.

Uz jautājumu, vai “Vienotības” atbalsts Straujumai un esošajai valdībai tiešām saglabāsies, Šadurskis atbildēja, ka kategoriski atteiksies ko teikt.

“Šis jautājums diemžēl satur destabilizācijas elementu,” pauda politiķis.

Savukārt Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, taujāts par ZZS viedokli saistībā ar valdības stabilitāti, atbildēja, ka “mēs šādus jautājumus neuzdodam”.

Vaicāts, vai tas nozīmē, ka, pēc ZZS domām, esošā valdība ir stabila, Krauze sacīja, “mēs vienmēr esam atbalstījuši Laimdotas Straujumas valdību un pašlaik mūsu pozīcijā nekas nav mainījies”.

Pēc Straujumas neuzticības izteikšanas partijas biedram satiksmes ministram Anrijam Matīsam politiskajos kuluāros aktualizējās sarunas par esošās valdības stabilitāti un tās iespējamo krišanu. Neoficiāli tiek pieļauts, ka pašreizējais Ministru kabinets pēc nākamā gada budžeta apstiprināšanas varētu krist.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Šadurskis var te daudz nespriedelēt, jo pēc nākamajām vēlēšanām viņš ar visu savu vienotību un ar āboltiņu priekšgalā braši soļos vēstures mēslaines virzienā.

  2. Vai tad Vienotība ir tik pārlicināta, ka varēs iegūt Saeimas priekšsēdētājasposteni komplektā ar Ministru prezidenti? Tad nekascits neatlikskā atlaist Saeimu.

  3. Kādreiz šis krieviem bij kā dadzis acī; tagad jau arī letiņiem. Laiks tīties, Kārli!

  4. Šadurskis prasās doties atpūtā. Jo ātrāk, jo labāk.

  5. Nevar tā visu uzreiz izklāstīt Atbildēt

    Lai taču tas paliek Vienotības noslēpums līdz pēdējam brīdim!

  6. Es Tevi uzskatīju par gudrāku, Kārli.

  7. ko lai saka attela redzamais ari ir parak ilgi aizsedejies neko citu nedaridams ka velti deldejis saeimas kreslu tadel abiem ar premjeri butu laiks pamest tos loti iesilditos kreslus lai vinu vieta iet kompetentas personas kas velas nopietni stradat sie jau NOSEDEJUSI 25 gadus tik vien ir ka cus cus cus.

Draugiem Facebook Twitter Google+