Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. janvāris, 2014
Drukāt

Saeima apstiprina deputātes mandātu NA pārstāvei dramaturģei Stumbrei

Foto: LETAFoto: LETA

Rakstniece Lelde Stumbre piedalās rakstnieces Gundegas Repšes grāmatas "Rakstnieku pavārgrāmatas" atvēršanas svētkos.

Parlaments ceturtdien lēma uz laiku piešķirt 11.Saeimas deputātes mandātu dramaturģei Leldei Stumbre (NA), savukārt deputātei Dainai Kazākai piešķirts pastāvīgais mandāts, portālu “LA.lv” informēja Saeimas Preses dienestā.

Stumbre 11.Saeimā ievēlēta no nacionālās apvienības “Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) kandidātu saraksta Rīgas vēlēšanu apgabala. Stumbre deputātes pienākumus pildīs uz laiku, jo deputāta mandātu uz laiku nolicis Einārs Cilinskis (NA), kuram Laimdotas Straujumas (V) vadītajā valdībā uzticēts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amats.

Pirms Saeimas balsojuma Stumbre nodeva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu.

Savukārt Kazāka 11.Saeimas sastāvā bija iestājusies uz laiku, kamēr no Reformu partijas saraksta Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētais deputāts Edmunds Sprūdžs pildīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra pienākumus. Pastāvīgais mandāts Kazākai piešķirts, jo Sprūdžs pēc aiziešanas no ministra amata savu 11.Saeimas deputāta mandātu neatjaunoja.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+