×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
27. oktobris, 2013
Drukāt

Saeimas autobāzei plānots iegādāties deviņas automašīnas un divus autobusus

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

New cars are seen parked at a Geely Auto dealership in Shanghai on August 22, 2013. Chinese automaker Geely said on August 22 its net profit for the first half of 2013 rose 36.5 percent to 1.40 billion yuan (228.68 million USD), helped by strong Chinese demand for motor vehicles during the reported period. AFP PHOTO / Peter PARKS

Saeimas Kanceleja ir izsludinājusi atklātu konkursu par autotransporta iegādi, un par 299 000 latu plānots iegādāties deviņas jaunas vieglās automašīnas un divus autobusus ar 19 pasažieru vietām.

Līdzekļi automašīnu iegādei, turpinot Saeimas autobāzes optimizāciju, tiks nodrošināti no Saeimas autobāzes sniegto maksas pakalpojumu ieņēmumiem, un papildu valsts budžeta līdzekļi nav nepieciešami, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.

Paredzamā līgumcena bez pievienotās vērtības nodokļa ir 299 000 latu, liecina informācija Saeimas mājaslapā. Piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir 27.novembris.

Vienlaikus Saeimas autobāzes autoparks tiks samazināts par 21 transporta vienību – savu laiku nokalpojušie transportlīdzekļi tiks izmantoti kā pirmā iemaksa jauno automobiļu iepirkumā, skaidro Preses dienestā.

Autobāzes atjaunošana, iegādājoties ekonomiskākas automašīnas, ļaus samazināt degvielas un autoparka uzturēšanas izmaksas. Autobāzes noslodze turpmākajos gados palielināsies, paplašinot sniegto pakalpojumu klāstu Valsts prezidenta kancelejai, kā arī nodrošinot autotransportu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā 2015.gada pirmajā pusgadā.

Saeimas autobāze nodrošina ar autotransportu ne tikai parlamentu, bet sniedz pakalpojumus arī Valsts prezidenta kancelejai, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, Kultūras ministrijai, Veselības ministrijai, Ārlietu ministrijai, Ģenerālprokuratūrai, Tiesībsarga birojam un Latvijas Bankai. Tāpat autobāze sniedz autotransporta remonta pakalpojumus fiziskajām personām.

Saeimas autobāzē patlaban ir 81 transporta vienība, to vidējais vecums ir desmit gadi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+