Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. janvāris, 2014
Drukāt

Barševskis saglabā amatu Rektoru padomē (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Par Rektoru padomes priekšsēdētāju piektdien atkārtoti ievēlēts Daugavpils universitātes (DU) rektors Arvīds Barševskis. Viņš pārvēlēts ar 29 balsīm.

Par padomes priekšsēdētāju tika virzīta arī Gita Rēvalde. Padomes priekšsēdētāju no augstskolu rektoru vidus aizklātā balsojumā ar vienkāršu balsu vairākumu ievēlē padome uz diviem gadiem. Padomes priekšsēdētāju var ievēlēt atkārtoti. Rektoru padome ir koleģiāla konsultatīva institūcija, kas koordinē augstskolu sadarbību un organizē nepieciešamos kopējos pasākumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nepareiza zina, Revalde nemaz nekandideja. Barsevskis bija vuenigais kandidats.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+