Ekonomika
Īpašums

Sāk pārdot “Trebū Home”nākamās kārtas dzīvokļus Pļavniekos0


“Trebū Home”
“Trebū Home”
Publicitātes attēls

Nekustamā īpašuma attīstītājs “AFI Europe” uzsāk nākamās kārtas dzīvokļu pārdošanu daudzdzīvokļu ēku projektā “Trebū Home”, kur šobrīd tiek īstenota otrā būvniecības kārta.

Investīcijas 150 miljoni eiro

To īsteno uzņēmums “Pillar Contractor”, un būvniecību plānots pabeigt 2020. gada nogalē.

“Trebū Home” ir ilgtermiņa projekts Pļavniekos. Tā teritorijā desmit gadu laikā tiks uzbūvētas vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, investējot 150 miljonus eiro.

Projekts paredz arī plašas, apzaļumotas teritorijas attīstību. Apkaimes labiekārtošanā būtiska loma ir ainavas veidošanai, saglabājot teritorijā esošās ābeles, kas iedvesmojušas ēku kompleksa nosaukuma rašanos.

“Trebū Home”
Publicitātes attēls

Otrajā būvniecības kārtā līdz 2020. gada 4. ceturksnim plānots pabeigt četras daudzdzīvokļu ēkas ar kopējo platību vairāk nekā 14 000 kvadrātmetru apmērā un 178 pilnas apdares dzīvokļiem.

Nākamajā kārtā četras mājas

Projekta otrās būvniecības kārtas risinājumi paredz divu piecstāvu un divu sešstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku izbūvi ar labiekārtotu apkārtējo teritoriju un apzaļumotu iekšpagalmu. Ēkās būs pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Pirmā stāva dzīvokļiem paredzētas terases, bet visu pārējo stāvu dzīvokļiem būs pieejami balkoni.

2018. gada novembrī “AFI Europe” nodeva ekspluatācijā pirmās divas projekta “Trebū Home” piecstāvu dzīvojamās ēkas, kurās līdz šim jau pārdoti vai rezervēti 85% dzīvokļu.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc dzīvojamās platības jaunajā kompleksā, jau tagad iespējams rezervēt dzīvokļus arī jaunajās projekta ēkās, kas ir būvniecības stadijā. 

Uzziņa:

Saistītie raksti

“Trebū Home” ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides komplekss Pļavniekos, Rīgā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Pirmajās divās “Trebū HOME” piecstāvu ēkās, kas nodotas ekspluatācijā 2018. gada novembrī, ir 108 dzīvokļi: 36 kvadrātmetrus plaši studijas tipa dzīvokļi, 40–52 kvadrātmetru divistabu dzīvokļi, kā arī trīsistabu dzīvokļi 67-69 kvadrātmetru un četristabu dzīvokļi 80 kvadrātmetru platībā.

Līdz ar ēku būvniecību tiek veikta vairāk nekā 21 000 kvadrātmetru plašas teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, tostarp izbūvētas ielas, brauktuves un ietves, iekopts zāliens un iekopta ozolu aleja, kas caurvīs “Trebū HOME” teritoriju. Projekta autori ir Latvijas arhitektu biroji “Arhis arhitekti” un “Mark arhitekti” sadarbībā ar Izraēlas arhitektu biroju “ARC4G”.

LA.lv