“Gada labākā būve Latvijā 2017” apbalvošanas ceremonijā.
“Gada labākā būve Latvijā 2017” apbalvošanas ceremonijā.
Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Paziņo, kam piešķirta pirmā vieta skatē “Gada labākā būve Latvijā 2018” 0

Skatē “Gada labākā būve Latvijā 2018” pirmā vieta nominācijā “Publiskā jaunbūve” piešķirta Valmieras peldbaseinam, aģentūru LETA informēja Latvijas Būvnieku asociācijā.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 66
TV24
Guntis Belēvičs par absurdu medikamentu jomā: “Es viņiem uzdāvināšu rūtiņu kladi un pildspalvu, un teikšu – sāciet numurēt ar numuru viens un divi!”
Lasīt citas ziņas
2018.gadā ekspluatācijā nodotais Valmieras peldbaseins ir Latvijā pirmais 25 metru peldbaseins, kas ticis sertificēts pēc jaunajām Starptautiskās Peldēšanas federācijas prasībām.

Tā būvniecības pasūtītājs ir Valmieras pilsētas pašvaldība, bet galvenais būvuzņēmējs – SIA “Arčers”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrā vieta nominācijā “Publiskā jaunbūve” piešķirta Limbažu pilsētas daudzfunkcionālajam sporta un veselības kompleksam Jaunatnes ielā 4A, Limbažos, bet trešā vieta – Dubultu kultūras un izglītības centra Jūrmalas mūzikas vidusskolas otrajai kārtai, Strēlnieku prospektā 30 k-1, Jūrmalā.

Nominācijā “Dzīvojamā jaunbūve” pirmo vietu ieguvusi Magdelēnas kvartāla pirmās kārtas apbūve Antonijas ielā 17A, Rīgā.

Otro vietu šajā nominācijā ieguvusi daudzstāvu daudzdzīvokļu ēkas jaunbūve “River Breeze Residence”, Kuģu iela 28, Rīgā, bet trešo vietu – dzīvojamo un sabiedrisko ēku komplekss “Trebū Home”, Kupriču iela 1A un 1C, Rīgā.

Nominācijā “Pārbūve” pirmā vieta piešķirta Klaušinieku mājas restaurācijai un rekonstrukcijai, teritorijas labiekārtojumam īpašumā “Turaidas muzejrezervāts”, Turaidas iela 12, Krimuldas novadā.

Nominācijā “Atjaunošana” pirmā vieta piešķirta Alberta un Strēlnieku ielu fasāžu atjaunošanai, restaurācijai administratīvai ēkai Alberta ielā 13, Rīgā.

Nominācijā “Restaurācija” pirmā vieta piešķirta Svētā Jēkaba katedrāles fasāžu apdares atjaunošanai un fasāžu restaurācijai, Jēkaba ielā 9, Rīgā.

Nominācijā “Inženierbūve” pirmā vieta piešķirta papildu infrastruktūras būvniecībai Krievu salā.

Nominācijā “Ainava” pirmā vieta piešķirta Alūksnes Pilssalas infrastruktūras izbūvei.

Savukārt nominācijā “Koka būve” pirmā vieta piešķirta atklātās publiskās slidotavas segtā jumta Pasta salā izbūvei, Pasta sala 1, Jelgava.

Skatei “Gada labākā būve Latvijā 2018” otrajai kārtai šogad kopā tika izvirzīti 79 objekti.

“Gada labākā būve Latvijā 2018” ir Latvijas būvniecības nozares 20 sabiedrisko organizāciju organizēta skate. Tās mērķis ir veicināt būvniecības procesa kvalitāti, nosakot un popularizējot labākās būves un labās prakses piemērus būvniecības procesā Latvijā un ārzemēs 2018.gadā, veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību un motivēt nozares pārstāvjus profesionāliem izaicinājumiem, akcentējot būvniecības procesa galarezultātu – būvi.

Šogad skate notika 21. gadu.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.