×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. jūlijs, 2013
Drukāt

Sāk publisko apspriešanu par koku ciršanu Ķengaraga apkaimē

LETALETA

No šodienas līdz 13.augustam Rīgas pilsētas būvvalde aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par plānoto koku ciršanu Rīgā, Maskavas ielā 257, kas nepieciešama transporta pieslēguma izbūvei pie daudzfunkcionālā centra “Akropole”, aģentūru LETA informēja būvvaldes pārstāve Ieva Luste.

Lai izbūvētu piebraucamo ceļu un estakādi no Maskavas ielas 257 līdz Krasta ielai, būtu jānocērt četras sudrabkļavas un viena liepa, savukārt Salaspils ielas rekonstrukcijai posmā no Slāvu ielas līdz Salaspils ielai 4c paredzēta 11 zirgkastaņu un bērza nociršana.

Daudzfunkcionālā centra “Akropole” apbūve paredzēta kvartālā starp Maskavas ielu, Slāvu ielu un Slāvu ielas satiksmes pārvadu pār dzelzceļu. Kompleksā plānots izvietot gan tirdzniecības un atpūtas centru, gan biroju ēku.

Publiskās apspriešanas laikā no 30.jūlija līdz 13.augustam rakstiskas atsauksmes, aptaujas lapas, nosūtāmas pa pastu vai iesniedzamas Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Amatu ielā 4, apmeklētāju pieņemšanas laikā – pirmdienās un ceturtdienās no plkst.10 līdz 19, otrdienās un trešdienās no plkst.9 līdz 16. kā arī piektdienās no plkst.9 līdz 14. Atsauksmes iespējams iesniegt arī jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centra filiālē (bezmaksas informatīvais tālrunis 80000800), jebkurā Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā, elektroniski aizpildīt portālā “www.riga.lv” sadaļā “e-pakalpojumi”.

Iepazīties ar koku ciršanas ieceru materiāliem, kā arī saņemt sīkāku informāciju par plānoto koku ciršanu iespējams Rīgas pilsētas būvvaldes Apstādījumu inspekcijā Rīgā, Amatu ielā 4, 206.kabinetā, apmeklētāju pieņemšanas laikā – pirmdienās un ceturtdienās no plkst.14 līdz 18, Rīgas pilsētas būvvaldes mājaslapā “www.rpbv.lv” vai pie koku ciršanas ierosinātāja SIA “Maskavas NIP” birojā Rīgā, Maskavas ielā 257, un pa tālruni 67860425.

Jau ziņots, ka līdz 5.augustam tiek gaidīti iedzīvotāju viedokļi arī par paredzēto koku ciršanu par labu jaunbūvējamām dzīvojamām ēkām Kalnciema ielā 2c, kur paredzēts cirst deviņus kokus, un Jeruzalemes ielā 5, kur plānots nocirst piecus kokus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+