Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
26. augusts, 2015
Drukāt

Sāks karu pret cilvēku kontrabandistiem (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Savienības migrācijas, iekšlietu un pilsonības lietu komisārs Dimitris Avramopuls.

Eiropas Savienības  migrācijas, iekšlietu un pilsonības lietu komisārs Dimitris Avramopuls sola sākt karu pret cilvēku kontrabandistiem un sūtīt mājās imigrantus, kuri Eiropā ieradušies ekonomisku iemeslu dēļ.

Desmitiem tūkstošu bēgļu, kas pametuši savas mājas karadarbības dēļ, arī turpmāk būs tiesības palikt Eiropā. Vācijas kanclere Angela Merkele un Francijas prezidents Fransuā Olands aicina Eiropu uz vienotu atbildi smagākajai bēgļu krīzei kopš Otrā pasaules kara: “Mums ir jāizveido vienota sistēma tiesībām uz patvērumu.” Jābūt arī vienotam drošo izcelsmes valstu sarakstam, uz kurām patvēruma lūdzēji ātri būtu jānosūta atpakaļ. Piemēram, 40% imigrantu, kas Vācijā pieprasa patvērumu, ir no Balkāniem. Merkele aicina imigrantu ierašanās vietās izveidot reģistrācijas centrus, kurus administrētu Eiropas Savienība. Abas valstis arī sagaida, ka Eiropas valstis rīkosies saskaņā ar bloka pastāvošo bēgļu politiku. Problēmas, kas saistītas ar imigrāciju, ietekmēs Eiropu vēl daudz gadu. Jūlijā bēgļu skaits sasniedza 107 500, kas ir rekordaugsts līmenis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kad pelēkie sāk karu pret kaut ko , rezultāts vienmēr ir ne tas, ko baltie gaidīja….

  2. Paši eiropā ir savārījuši šo putru, paši kopā ar asv bombardē šīs musulmaņu valstis , bet tagad sāk radīt ilūziju, ka viņi sāks cīnīties pret ekonomiskajiem imigrantiem. Paši jau arī šo imigrantu biznesu apzinās un kontrolē un atbalsta, kādi meli!

    • Kā jau padomju cilvēks, jūs uzskatāt, ka nelaiķis Kadafi un vēl dzīvais Asads, apšaujot savus pilsoņus, neko neievārīja un rīkojās normāli? Pats gan nez kāpēc dodat priekšroku dzīvei riebīgajā eiropiešu-amerikāņu demokrātijā, kur valsts pret saviem pilsoņiem nekaro!

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+