Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
30. marts, 2015
Drukāt

Sāks remontdarbus uz Vidzemes šosejas; brīdina par satiksmes ierobežojumiem (1)

cela_remonts2

Pēc Lieldienām paredzēts sākt rekonstruēt ceļa segumu Vidzemes šosejā (A2) posmā no pagrieziena uz Langstiņiem līdz pārvadam pār dzelzceļu Garkalnē (15,4.-25,5. km.), informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Ceļa segumu minētajā posmā atjaunos SIA “Binders”. Darbu līgumcena ir 18,09 miljoni eiro, tajā skaitā PVN. Darbus ir jāpaveic 330 kalendārās dienās.

Rekonstrukcijas projekts paredz abu brauktuvju vecā asfalta seguma reciklēšanu, šķembu pamata pastiprināšanu un jauna trīs kārtu asfalta seguma ieklāšanu. Plānots rekonstruēt arī ceļu pārvadu pār dzelzceļu un reģionālā autoceļa Garkalne–Alauksts (P3) pārvadu pār Vidzemes šoseju Garkalnē, kā arī atjaunot gājēju tuneli aiz Langstiņu pagrieziena.

Būvdarbu laikā paredzēts noteikt ātruma ierobežojumus, kas tādējādi prasīs vairāk laika posma šķērsošanai, brīdina LVC.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet kad rekonstruēs posmu Garkalne – Sigulda??? pie Sēnītes braucot protēzes kr;it no mutes ārā…

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+