“Salavat Julajev” noliek čempionu pilnvaras 0

KHL Gagarina kausa īpašnieki Ufas “Salavat Julajev” šoreiz sezonu beiguši jau pēc pirmās kārtas, šodien ar 2:3 un sērijā ar 2:4 zaudējot Kazaņas “AK Bars”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Sērijas sestās spēles sākums bija neveiksmīgs vēl esošajiem Gagarinas kausa īpašnieks no Ufas, kad mājinieki pirmajā trešdaļā zaudēja divus vārtus. Otrajā periodā gan izdevās atspēlēties, tomēr galavārds piederēja Kazaņas hokejistiem, kas šajā sērijā Ufā prata uzvarēt visās spēlēs.

Tikmēr Magņitogorskas “Metallurg” un Astanas “Baris” duelī būs vajadzīga septītā spēle, kas svētdien notiks Magņitogorskā. Šodienas spēlē metalurgi izlīdzinājumu sērijā panāca tikai pagarinājumā, taču tagad psiholoģiskais pārsvars (divas uzvarētas spēles pēc kārtas!) un sava laukuma priekšrocības atkal ir viņu pusē.

Rīt pulksten 15 pēc Latvijas laika septīto izšķirošo Rietumu kongerences ceturtdaļfināla spēli Ņižņijnovgorodā pret “Torpedo” aizvadīs Rīgas Dinamo”.

KHL GAGARINA KAUSA IZCĪŅĀ

Austrumu konference

“Salavat Julejev” – “AK Bars” 2:3 (0:2, 2:0, 0:1). Pilstrēms (22:13), Taratuhins (38:29) – Bodrovs (3:29), Petrovs (9:38), Korņejevs (48:10). Sērijā 2-4.

“Baris” – “Metallurg” Mg 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1). Žailaulovs (5:48), Hattčisons (14:44), Gavriļins (56:02) – Zdunovs (15:40), Sušinskis (36:29), Buts (54:59), Mozjakins (61:54). Sērijā 3-3.