Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. augusts, 2015
Drukāt

Šodien tiks pasniegta Ata Kronvalda balva, “Solum” balva un ceļojošā balva “Lielā pūce”

puce

Ata Kronvalda balvu saņems Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotājs Andris Ģērmanis, Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja krievu valodas un literatūras skolotāja Ināra Kudrjavska, Rīgas 64. vidusskolas fizikas skolotājs Māris Zariņš un Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas ķīmijas skolotāja Nataļja Popova.

Vēl četriem skolotājiem tiks pasniegti goda raksti. Goda rakstus par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un jaunatnes zinātniskās pētniecības darba organizēšanā un vadīšanā saņems: Naukšēnu novada vidusskolas vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotāja Aiga Stiere, Āgens­kalna Valsts ģimnāzijas psiholoģe Ieva Gaile, Rīgas 71. vidusskolas ekonomikas skolotāja, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes lektore Jeļena Šalkovska un Daugavpils 13. vidusskolas fizikas skolotājs Jurijs Kostjukevičs.

Šogad tiks pasniegta arī kompānijas “ARN” kopā ar Ata Kronvalda fondu nodibinātā “Solum” stipendija, kuru saņems Latvijas Universitātes Botāniskā dārza botānikas laboratorijas vadītāja Lauma Strazdiņa.

Tāpat tiks pasniegti diplomi skolu reitinga “Lielā pūce” pirmajām piecām lielajām skolām un piecām mazajām skolām. Pirmās divas skolas katrā skolu grupā saņems ceļojošās balvas – pūces.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+