×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
6. septembris, 2013
Drukāt

Satikšanās ar Avotu ielu


Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Rīgas svētkos, pateicoties Rīgas Austrumu izpilddirekcijas atbalstam, koka ēku renovācijas centrā ”Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12) skatāma mūsu kolēģes, “Mājas Viesa” fotogrāfes, fotomākslinieces Andas Krauzes un Harija Dainas Liepiņa fotostāsts ”Avotu iela 1,30 km”.

 

Tas ir noskaņas, emocijas raisošs stāsts par Avotu ielas ikdienu, kuras centrā ir cilvēks. Fotoizstādes atklāšanā kā ievads skanēja svētku koncerts “Grīziņkalna vēstules” – ar dziesmām un dzejas rindām klausītājus priecēja mūziķi Andris Daņiļenko un Guntis Brancis, aktieri Aīda Ozoliņa un Zigurds Neimanis.

Sastapšanās ar fotogrāfiju varoņiem un vietām notikusi vairāku gadu garumā. Projekts vai drīzāk bilžu krājums abiem aizsācies spontāni – ar pamazām augošu interesi par to, kas ikdienā notiek šajā nosacīti klusajā Rīgas centra apkaimē, kurā sadzīvo ar patinu klāts pirmatnīgums un mūsdienīgums. Izstāde nav pētījums vai dokumentāla liecība, jo uz melnbalto attēlu malām nav nedz datu, nedz apcerīgu secinājumu. Subjektīvās piezīmes bez vārdiem būs jātulko skatītājam pašam.

{gallery id=”2118″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+