×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. jūlijs, 2016
Drukāt

Rūdolfa meklēšana turpinās. Ierodas brigāde ar kvadracikliem (11)

Foto - Linda DombrovskaFoto - Linda Dombrovska

Papildināta ar informāciju par zēna pazušanas apstākļiem.

Pašlaik vakar Saulkrastos pazudušā trīs gadus vecā Rūdolfa meklēšanā iesaistījušies ap 500 cilvēku. Meklēšanai piesaistīti arī Nacionālās aizsardzība akadēmijas pārstāvji, piesaistīti policijas papildspēki. Tāpat darbu kopā ar dienestiem notikuma vietā turpina arī brīvprātīgie.

Brīvprātīgie, kuri vēlas palīdzēt, aicināti ierasties koordinācijas punktā VEF-Biķernieki 10 iela 125. nams vai sazināties ar meklēšanas koordinatoru pa tālruni 27892094.

Žurnāliste Linda Dombrovska, kura atrodas notikuma vietā, pastāstīja, ka cilkvēki ir tērpušies gumijas zābakos, spilgtās vestēs un dodas uz koordinācijas punktu. Ir ieradusies vesela brigāde vīru ar kvadricikliem. Vietā, kur ikdienā auto un cilvēku kustība ir maza, ir izveidojies sastrēgums.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins portālam “la.lv” pastāstīja, ka policija informāciju par pazudušo bērnu saņēma ap plkst.21 vakarā, bet zināms, ka pats notikums bijis laika posmā no 18.30 līdz 19- sākumā puiku vecāki meklēja saviem spēkiem.

“Šābrīža informācija ir tāda, ka vakar ap plkst.18 māte kopā ar bērnu izgājusi pastaigāties. Kamēr māte runājusies ar kaimiņu, bērns turpat uz tuvējās ieliņas spēlējies ar kaimiņu suni. Vienā brīdī no mātes un kaimiņa redzesloka bērns ar suni pazuduši. Māte gājusi skatīties, kur bērns pazudis, bet nav viņu atradusi,” viņš informē par policijas rīcībā esošu informāciju.

Pazudušā zēna foto:

NOTIKUMA HRONOLOĢIJA:

Piektdiena

Policija aicina brīvprātīgos

Saulkrastos pazudušais zēns tomēr vēl nav atrasts, ziņo policija. Tikusi izplatīta neprecīza informācija. Zēna meklēšana turpinās.

Policija skaidro, ka ap plkst.7 tika saņemta informācija pa rāciju no meklēšanā iesaistītajām personām, ka zēns ir pamanīts mežā. Diemžēl, pārbaudot informāciju sīkāk, izrādījās, ka šis nav meklējamais zēns. Bērns atradies meža tuvumā kopā ar saviem vecākiem, kuri bija nelielā attālumā.

Tas nozīmē, ka meklēšana turpinās un tiek piesaistīts arī NBS helikopters, apstiprina Valsts policija.

Rīta pusē meklēšanā iesaistīto cilvēku skaits ir samazinājies, tāpēc Valsts policija aicina palīgā vēl brīvprātīgos. Lai meklēšana noritētu ātrāk, šobrīd būtu nepieciešami 100-150 cilvēki.

Visi, kuriem ir iespēja un kuri vēlas palīdzēt zēna meklēšanā, var pievienoties meklēšanai, iepriekš sazinoties ar meklēšanas koordinatoru pa tālruni 27892094.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Saprotu, ka apdzīvota vieta. Tiešām neviens neredzēja sīci, kurš viens pats kaut kur dodas? Laikam esam kļuvuši vienaldzīgi.

 2. šie vecāki jau ir saņēmuši sodu: pārdzīvojumus nakts garumā. Beidziet rakstīt indīgus komentārus, labāk palīdziet atrast!

 3. Saeimai jāpieņem likums , kas aizliegtu bērnu pazušanu – pazudušajiem bērniem krimimālsods , un kompenēt meklēšanas izdevumus …

 4. VISS LABAIS UN SLIKTAIS SĀKAS AR ĢIMENI!?? IZRĀDĀS, KA 3 GADUS VECS BĒRNS NAV MĀCĪTS NEKO IEVĒROT UN SAPRAST!?? ŽĒL!!!

  • Jūs kādu bērnu savā dzīvē redzējusi esat, ja jā, tad jāsecina, nabaga bērni.Kāda saprašana var būt bērnam, kas nepilnus 3 gadus vecs? Tas vēl ir mazs bērniņš, kam nav vēl tādas aprašanas, kas bīstams, kas ne, priekš tam viņam ir vecāki, kam par to jārūpējas.

 5. Visiem, kas kritizē vecākus par mazuļa nepieskatīšanu, laikam nav pieredzes vai sen aizmirsies, kas ir trīsgadnieks. Diemžēl, pēc izlaišanas no dzemdību nama, no vecākiem pieprasa psihologa, klauna, pavāra, bērnu ārsta, pēddziņa u.c.prasmes, bez jebkādas iespējas kaut teorijā to apgūt. Par tiem dažiem centriem, kur kaut ko tādu var atrast, informācija ir maz. Atgādināšu, ka šitādam mazulim jau pietiek spēka un ātruma, lai aizmuktu no pieskatītāja, it īpaši, ja tas nav jauns cilvēks, bet pietrūkst prāta pašam atnākt atpakaļ.

 6. Vai nu vecāki sāk palikt bezrūpīgi vai tā ir mistika 3 bērns pēc kārtas kurš ir pazudis un tiek meklēts.

 7. Nabaga mazulis…labi,ka beidzot atradies….

 8. Vajadzetu visus izdevumus likt sekt vecakiem,par meklesanu.ko tad dara tie vecaki,ka nepieskata savus bernus? Ja nevar atmaksat izdevumus, tad lai atnem vecaku tiesibas,tad varbut saks domat.

 9. A kur vecāki kad nepieskaras savus bērnus, tā ir vecāku nolaidība.

  • Tikai un vienīgi vecāku nolaidība, ja pļāpājot ar kaimiņieni bērns atstāts otrajā plānā. Piedzīt visus ar meklēšanu saistītus izdevumus no vecākiem pilnā apjomā, tad nākošreiz turēs pie rokas.

Draugiem Facebook Twitter Google+