Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
9. marts, 2016
Drukāt

Savā apkaimē jūtas droši

Foto - LETAFoto - LETA

Cilvēki parkā baro baložus.

SKDS veiktās aptaujas dati arī rāda, ka Valsts policijai (VP) uzticēšanos pauduši 59% aptaujāto, bet neuzticēšanos – 34%, saglabājoties līdzīgai ainai kā pērn. Pēdējā gada laikā 74% iedzīvotāju vai kādam no viņa ģimenes locekļiem ir nācies saskarties ar VP darbiniekiem. 55% iedzīvotāju pauduši apmierinātību par policijas darbinieku rīcību pēdējā gada laikā, bet pirms gada veiktā aptaujā apmierinātību pauduši 50% aptaujāto. 76% aptaujāto atzinuši, ka pēdējā gada laikā ir cietuši no nodarījumiem – sabiedriskās kārtības traucējumiem, zādzībām, mantas bojāšanas, miesas bojājumiem un citiem. Kā vakar apliecināja Valsts policijas vadītājs Ints Ķuzis, lai veicinātu iedzīvotājos drošības izjūtu, VP turpinās darbu pie reaģēšanas spēju nostiprināšanas, policijas redzamības un mazāk smagu noziegumu izmeklēšanas darba vienkāršošanas. Tas nepieciešams, ņemot vērā ģeopolitiskās izmaiņas, kas saistītas ar terorisma draudiem un migrācijas tendencēm.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+