Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
6. marts, 2015
Drukāt

Krievijā savelk cilpu ap opozīciju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas Drošības padomes vadītājs Nikolajs Patruševs paziņojis, ka tuvākajā laikā padomes uzdevumā strādājoša ekspertu grupa būs izveidojusi plānu, lai apspiestu valsts apvērsuma mēģinājumus.

Interneta vietnei “Bloomberg.com” piesūtītā paziņojumā viņš apgalvojis, ka apvērsumu gatavojot “ASV finansētas krievu politiskās grupas civilās sabiedrības aizsegā”. Tiesa, kā laikrakstam “The Moscow Times” skaidrojuši virkne Krievijas politisko apskatnieku, Kremlis pats netic “krāsaino revolūciju” iespējamībai, taču pret Savienotajām Valstīm izvirzītās apsūdzības Putins izmanto, lai nostiprinātu savu varu un atbrīvotos no neērtajiem politiskajiem pretiniekiem.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+