Mobilā versija
+2.9°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Seju atpazīšanas programmatūra palīdz atklāt teroristus (1)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs vēlas paplašināt seju atpazīšanas programmatūras izmantošanu sabiedriskās vietās cīņā pret terorismu.

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs vēlas paplašināt seju atpazīšanas programmatūras izmantošanu sabiedriskās vietās cīņā pret terorismu.

“Ja šī programmatūra tiešām uzticami strādā, to vajadzētu spēt izmantot pret smagiem noziegumiem vietās, kurās ir uzstādītas videokameras,” sacīja de Mezjērs. Seju atpazīšanas programmatūra Vācijā tiek izmēģināta Berlīnes dzelzceļa stacijā “Suedkreuz” ar nolūku atvieglot terorismā aizdomās turēto un vardarbīgu noziedznieku atrašanu un aizturēšanu. Iekšlietu ministrs arī uzskata, ka vajadzētu atļaut drošības dienestu piekļuvi tādiem šifrēto īsziņu pakalpojumiem kā “WhatsApp”. Ministrs sacīja, ka papildus varētu tikt izmantoti arī tādi paņēmieni kā avota telekomunikāciju novērošana, kas ļauj varas iestādēm izlasīt aizdomās turētas personas saraksti pirms tās šifrēšanas.

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+