×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. marts, 2012
Drukāt

Selanne svētkus sabojā zviedrs Landešogs, plus VIDEO

selanne

Somijas hokeja leģenda Tēmu Salanne kļuvis par visu laiku rezultatīvāko somu hokejistu NHL.

Anaheimas “Ducks” mačā pret Kolorādo “Avalanche” viņš guva vārtus un ar 1399 punktiem NHL visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ierindojas 19. vietā, bet starp saviem tautiešiem ir pirmais. 1398 punkti ir Jari Kurri rēķinā, kuram, lai sakrātu tik daudz punktus, bija nepieciešamas 1259 spēles, bet Selanne aizvadījis 1329 mačus.

Protams, Selanne svētkus vēl krāšņākus būtu padarījusi arī komandas uzvara, tomēr – šoreiz nekā. Un svētkus izjauca neviens cits kā kaimiņvalsts Zviedrijas pārstāvis Gabriels Landešogs, papildlaika otrajā minūtē iemetot “Avalanche” uzvaras vārtus (3:2). Zīmīgi, ka zviedram ir tikai 19 gadi un šī ir viņa pirmā sezona NHL. Ar 71 spēlē sakrātiem 44 punktiem (19+25) zviedrs ir komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs. Tas gan nav nekāds pārsteigums, jo pērn “Avalanche” Landešogu izvēlējās drafta pirmajā kārtā ar otro numuru.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=35&id=164323&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=35&id=164323&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>
{/source}

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+