×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. janvāris, 2015
Drukāt

Septiņiem jauniem latviešu māksliniekiem daudzpusīga kopizstāde Ņujorkā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

21. janvārī Modernās mākslas izstāžu centrā “Art in General” Ņujorkā Latvijas Republikas vēstnieks Amerikas Savienotajās Valstīs Andris Razāns un Latvijas Republikas pastāvīgais pārstāvis Apvienoto Nāciju Organizācijā Jānis Mažeiks atklās modernās mākslas izstādi “Lilijas baseins” (Lily’s Pool), informē Ārlietu ministrija.

Izstādē piedalās mākslinieki Kaspars Groševs, Ieva Kraule, Darja Meļņikova, Miks Mitrēvics, Kristīne Kursiša, Evita Vasiļjeva un Armands Zelčs, tā īstenota starptautiskas sadarbības programmas ietvaros.

Mākslinieki izstādes darbos izmantojuši dažādas tehnikas – zīmēšanu, gleznošanu, skulptūru, tekstilu, performanci, radot vidi, kas ir vienlaikus taustāma un nereāla, pētot, kā fiziskos un sociālos ķermeņus iespaido “paātrinātais laiks” un sociālo tīklu pieredze.

Izstādes atklāšanā 22. janvārī gaidāma Kaspara Groševa karaokes performance, kuras radīšanā mākslinieks iedvesmojies no neparastā latviešu skulptora Eduarda Liedskalniņa – Floridā būvētās koraļļu pils autora.

Izstāde ir viens no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē publiskās diplomātijas un kultūras pasākumiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Apmeklētājiem izstāde būs atvērta no 22. janvāra līdz 21. februārim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+