×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. janvāris, 2017
Drukāt

Sestdien vienam zemledus makšķerniekam noformēts protokols par atrašanos uz ledus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki sestdien, 14.janvārī, pārbaudījuši 37 zemledus makšķerniekus, no kuriem vienam noformēts profilaktosko pārrunu protokols par atrašanos uz ledus neatļautā vietā, aģentūru LETA informēja RPP.

Sākoties zemledus makšķerēšanas sezonai, RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki apseko makšķernieku vidū populārākās ūdenstilpes. Policisti pārbauda gan tās vietas, kur pašlaik atļauts atrasties uz ledus, gan vietas, kur spēkā ir liegums.

Sestdien pārbaudīti 37 makšķernieki, bet pārsvarā visi likumu ievēro. Viens makšķernieks atradies uz ledus vietā, kur tas nav atļauts, taču ņemot vērā, ka ledus attiecīgajā vietā bija pietiekami biezs, viņam noformēts profilaktisko pārrunu protokols. Vēl diviem makšķerniekiem konstatēti pārkāpumi, kas nav saistīti ar makšķerēšanu, proti, dzīvošana bez deklarētās dzīvesvietas. Par to arī noformēti protokoli.

Policija atgādina, ka daudzviet Rīgā joprojām ir spēkā liegums atrasties uz ledus. Tāpat policija atgādina, ka arī tajās vietās, kur zemledus makšķerēšana ir atļauta, ir jābūt uzmanīgam, jo atsevišķās zonās ledus var būt plānāks zemūdens straumju dēļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tad jau divi protokoli ari musurs bija uz ledus

  2. ..lai copētu,jābūt deklarētai dzīves vietai,,kaut kāds murgs,,

Draugiem Facebook Twitter Google+