×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
7. marts, 2014
Drukāt

Sevastopolē sācies uzbrukums Ukrainas armijas štābam (papildināts) (3)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

A tank belonging to the Russian forces remains at a check-point set up by Russian forces on a road near the small Ukrainian city of Armyansk on the Crimean peninsula, on March 5, 2014. Russian forces seized partial control of two Ukrainian missile bases in Crimea today as Western and Russian leaders stepped up efforts to defuse the region's worst crisis since the Cold War. AFP PHOTO / ALEXEY KRAVTSOV

Pie Sevastopoles nezināmas personas mēģina ieņemt Ukrainas gaisa spēku taktiskās grupas “Krima” štābu, tīmekļa vietnei UNIAN telefoniski pavēstījusi kāda ukraiņu militārpersona, kura uztur sakarus ar štābā esošajiem kolēģiem.

Uzbrucēji ar smago automašīnu “Kamaz” ietriekušies karspēka novietnes vārtos un ielauzušies tās teritorijā. Daļas novietnē atrodas aptuveni 100 ukraiņu karavīri, kas iebarikādējušies kazarmās.

Vietējie žurnālisti sociālās saziņas vietnē “Facebook” ziņoja, ka uzbrucēji esot “kazaki”. Vēlāk parādījās ziņas, ka tiem pievienojušies arī militārās formās bez uzšuvēm un atpazīšanās zīmēm tērpti karavīri.

Kā vēsta Ukrainas Aizsardzības ministrija, daļas komandieris šobrīd vedot pārrunas ar uzbrucējiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. TE JAU TIE KAS SEZ PIE TAM PULTIM VAREJA ARI TAS RAKETES PALAIST VAJADZIGAJA VIRZIENA….uz Rus PUSI VAI kRIMAS ARMIAJS ATBRIVOTAJU BAZEM….TAPAT NAV KO ZAUDET!

  2. Kaut ukraiņi apšautu visus okupantus!

  3. Puķins ar kauna zīmogu nu apzīmogojis visus krievus Eiropas priekšā, un arī tos, kuri par tādiem izliekas, protot vienīgi to valodu ar vai bez raksturīgajiem lamuvārdiem, bet kaunu nāksies nest un atkal ilgdtoši nomazgāt no sevis un ģimenes arī tiem daudziem simttūkstošiem normālu krievu nācijas locekļiem savā valstī, jo vēl jau nav neredzams, kurš ir kurš. Kad tas murgs reiz tur beigsies – vai tad viņiem jau nepietika ar tādiem Staļinu un Brežņevu?

Draugiem Facebook Twitter Google+