×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. augusts, 2015
Drukāt

Sfinksi, peterboldi, meinkūni, britu īsspalvainie kaķi… Jūrmalas pilsētas muzejā kaķu izstāde

sfinkss

Sestdien un svētdien, 15. un 16.augustā, no plkst.10 līdz 17 Jūrmalas pilsētas muzejā, Tirgoņu ielā 29, norisināsies starptautiskā kaķu izstāde “Cat Wave 2015”, aģentūru LETA informēja izstādes kuratore Aija Nuķe.
Minēto izstādi Jūrmalā rīko kaķu mīļotāju klubs “Cat’s Meow” jau piekto reizi.

Izstādē piedalīsies kaķi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Eiropas valstīm. Tiks pārstāvētas tādas kaķu šķirnes, kā Donas un Kanādas sfinksi, peterboldi, meinkūni, britu īsspalvainie kaķi, Persijas, skotu foldi, Devonas un Kornvolas reksi, Siāmas un Taizemes kaķi, mekongi, burmas un daudz citu šķirņu pārstāvji. Kopumā izstādē piedalīsies aptuveni 140 kaķi.

Izstādes laikā notiks kaķu ringi un speciālie kaķu šovi, kuros piedalīsies dažādu kaķu šķirņu pārstāvji un sacentīsies par labākā kaķa titulu. Profesionāls kaķu eksperts šova laikā izstādes apmeklētājiem pastāstīs par katru kaķu šķirni atsevišķi.

Izstādes noslēgumā būs labāko kaķu apbalvošana konkursā “Best in Show”. Apmeklētāji varēs nobalsot par savu kaķi, kurš būs īpaši iepaticies – tas šogad tiks apbalvots kā “Jūrmalas kaķis 2015”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+