Mobilā versija
Brīdinājums +20.4°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
15. maijs, 2017
Drukāt

Sieviete, kuras dēļ vērts dzīvot. Sirsnīga vīrieša atzīšanās (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Līdz ar gadiem vīrieši, ieguvuši dzīves pieredzi, izveido paši savus kritērijus, kas, viņuprāt, ir “laba” un kas “slikta” sieviete, cenšoties pagatavot paši savu ideāla recepti. Daži, ideālu neatraduši, vispār viļas daiļajā dzimumā vai ievieš jaunas kategorijas, kas parasti neattiecas uz vienu un to pašu sievieti: “laba sieva”, “laba mīļākā” un tā tālāk. Lūk, vīrieša atklāsmes, kurās vērts ieklausīties!

Kas attiecas uz mani, bez sievietes savu dzīvi iedomāties nespēju, bet nevaru arī dalīt sevi uz vairākām.

Kādai sievietei jābūt man blakus? Droši vien tādai, kuras dēļ gribas dzīvot. Un ne vienkārši dzīvot, bet rīkoties, lai darītu viņu laimīgu, atkal un atkal no jauna iekarotu viņas sirdi, iedegtu uguntiņu viņas acīs…

1. Viena Sieviete, kurai pret tevi nav nekādu pienākumu un kas tev neko nav parādā. Viņa ir kopā ar tevi tāpēc, ka viņai ir labi un droši, un viņa tevi mīl.

Man nav svarīgi, ar ko viņa nodarbojas. Varbūt kaut kur strādā, varbūt vispār nestrādā, bet ar kaut ko tomēr nodarbojas. Svarīgi tas, ka viņa piepilda ar jēgu savu un manu dzīvi. Šī jautājuma finansiālā puse viņu tik ļoti neuztrauc. Svarīga ir ideja. Ideju pārvēršana realitātē – lūk, vīrieša lauciņš.

2. Man nav vajadzīgs redzēt viņu katru dienu “halātiņā pie plīts”. Svarīgāk ir tas, kā viņa jūtas kopā ar mani, kad esmu klāt. Just viņas maigumu, siltumu un vajadzību pēc manis.

Esmu ar mieru, ja man nav viņas gatavotu brokastu un vakariņu katru dienu, jo tas ir labāk, nekā mīļotās sievietes nogurušais izskats, un viņas vienīgā vēlēšanās – tūlīt doties gulēt ar slaveno aizbildinājumu “sāp galva”.

Labāk lai vairāk laika velta sev, jo patikt vīriešiem taču ir sieviešu dabiskais aicinājums. Vai esat redzējušas, ar kādu sejas izteiksmi sievietes iznāk no SPA salona? Nu, lūk! Un vēl viņām patīk apburt vīriešus! Svarīgi saņemt enerģiju, ko izstaro viņas apburtais vīrietis.

Šī enerģija baro viņas sievišķo būtību, un viņa turpina plaukt kā burvīgs zieds. Un šis zieds taču plaukst tieši man! Viņai svarīgi sajust, ka patīk vīriešiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Raksts ir sievietes radīts..iespējams, pat izdomāts 🙂

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta!Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+