×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. maijs, 2017
Drukāt

Sieviete, kuras dēļ vērts dzīvot. Sirsnīga vīrieša atzīšanās (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Līdz ar gadiem vīrieši, ieguvuši dzīves pieredzi, izveido paši savus kritērijus, kas, viņuprāt, ir “laba” un kas “slikta” sieviete, cenšoties pagatavot paši savu ideāla recepti. Daži, ideālu neatraduši, vispār viļas daiļajā dzimumā vai ievieš jaunas kategorijas, kas parasti neattiecas uz vienu un to pašu sievieti: “laba sieva”, “laba mīļākā” un tā tālāk. Lūk, vīrieša atklāsmes, kurās vērts ieklausīties!

Kas attiecas uz mani, bez sievietes savu dzīvi iedomāties nespēju, bet nevaru arī dalīt sevi uz vairākām.

Kādai sievietei jābūt man blakus? Droši vien tādai, kuras dēļ gribas dzīvot. Un ne vienkārši dzīvot, bet rīkoties, lai darītu viņu laimīgu, atkal un atkal no jauna iekarotu viņas sirdi, iedegtu uguntiņu viņas acīs…

1. Viena Sieviete, kurai pret tevi nav nekādu pienākumu un kas tev neko nav parādā. Viņa ir kopā ar tevi tāpēc, ka viņai ir labi un droši, un viņa tevi mīl.

Man nav svarīgi, ar ko viņa nodarbojas. Varbūt kaut kur strādā, varbūt vispār nestrādā, bet ar kaut ko tomēr nodarbojas. Svarīgi tas, ka viņa piepilda ar jēgu savu un manu dzīvi. Šī jautājuma finansiālā puse viņu tik ļoti neuztrauc. Svarīga ir ideja. Ideju pārvēršana realitātē – lūk, vīrieša lauciņš.

2. Man nav vajadzīgs redzēt viņu katru dienu “halātiņā pie plīts”. Svarīgāk ir tas, kā viņa jūtas kopā ar mani, kad esmu klāt. Just viņas maigumu, siltumu un vajadzību pēc manis.

Esmu ar mieru, ja man nav viņas gatavotu brokastu un vakariņu katru dienu, jo tas ir labāk, nekā mīļotās sievietes nogurušais izskats, un viņas vienīgā vēlēšanās – tūlīt doties gulēt ar slaveno aizbildinājumu “sāp galva”.

Labāk lai vairāk laika velta sev, jo patikt vīriešiem taču ir sieviešu dabiskais aicinājums. Vai esat redzējušas, ar kādu sejas izteiksmi sievietes iznāk no SPA salona? Nu, lūk! Un vēl viņām patīk apburt vīriešus! Svarīgi saņemt enerģiju, ko izstaro viņas apburtais vīrietis.

Šī enerģija baro viņas sievišķo būtību, un viņa turpina plaukt kā burvīgs zieds. Un šis zieds taču plaukst tieši man! Viņai svarīgi sajust, ka patīk vīriešiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Raksts ir sievietes radīts..iespējams, pat izdomāts 🙂

    • Piekrītu 😀 Viena no absolūti apburošām mūsu īpašībām ir intuīcija. spēja just smalkas mānīšanās nianses.

Draugiem Facebook Twitter Google+