Latvijā
Kriminālziņas

Sīkākas ziņas par šodienas traģēdijām uz Latvijas ceļiem0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Timurs Subhankulovs

Otrdien līdz pēcpusdienai ceļu satiksmes negadījumos Latvijā bojā gājuši jau trīs cilvēki, bet seši guvuši traumas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Ap plkst.5.20 uz ceļa Rīga-Ainaži notika frontālā sadursme starp vieglo automašīnu “Audi” un “Volvo” markas autobusu. “Audi” vadītājs notikuma vietā gāja bojā, bet autobusa vadītājs nogādāts slimnīcā.

Uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza pie Subinaites Sakstagala pagastā vieglā automašīna “Chrysler” sadūrās ar smago automašīnu.

Avārijā bojā gāja vieglās automašīnas pasažiere, 1948.gadā dzimusi sieviete, savukārt abu transportlīdzekļu vadītāji – 1994. un 1954.gadā dzimušie – nogādāti slimnīcā.

Notikuma vietā arī aizdegās smagā automašīna, kas uz laiku bloķēja satiksmi.

Pēcpusdienā sadursmē starp vieglo un kravas automašīnu Rīgā, Kleistu ielā arī gāja bojā cilvēks.

Sociālajā vietnē “Twitter” publicētajos attēlos redzams, ka notikusi frontāla sadursme, kuras rezultātā vieglajai automašīnai ir iznīcināta korpusa priekšējā daļā, savukārt smagajai automašīnai nav novērojami bojājumi.

Tāpat trīs cilvēki guva ievainojumus otrdienas rītā, kad Grobiņā autobuss ietriecās pie gājēju pārejas stāvošā mašīnā.

Saistītie raksti

Portāls “liepajniekiem.lv” raksta, ka negadījums kārtējo reizi noticis Grobiņā pie “Lielās pieturas”. Neievērojot pietiekamu distanci, maršruta autobuss “Setra”, kas bija devies braucienā no Saldus uz Liepāju, visticamāk nebija paspējis nobremzēt un bija ietriecies vieglajā automašīnā “Toyota”, kas bija apstājusies pirms gājēju pārejas, lai palaistu gājējus.

“Toyota” vadītāja – 1938.gadā dzimusi sieviete, kā arī pasažieri – 1937.un 1943.gadā dzimuši vīrieši, guvuši traumas.

Apskati foto negadījuma vietā

LA.lv