×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
20. oktobris, 2014
Drukāt

Sikorskis: Krievija piedāvājusi Polijai sadalīt Ukrainu (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievija vēlējusies piesaistīt Poliju pie Ukrainas teritorijas sadales, paziņojis bijušais Polijas ārlietu ministrs un Seima priekšsēdētājs Radoslavs Sikorskis.

“Putins grib, lai Polija nosūtītu karaspēku uz Ukrainu. Tādi bija signāli, kādus viņi mums raidīja. Mēs zinājām, ka tas ir tas, par ko viņi domā daudzu gadu garumā. Tā bija viena no pirmajām lietām, ko Putins teica premjerministram Donaldam Tuskam, kad viņš apmeklēja Maskavu. Viņš turpināja teikt, ka Ukraina ir mākslīga valsts un Ļvova ir poļu pilsēta, un kāpēc mums vienkārši kopā netikt ar to visu galā,” sacīja Sikorskis.

Pēc viņa teiktā, Putinam likts saprast: Polija tur nepiedalīsies. “Mēs viņiem ļoti skaidri likām saprast: mums ar to nekā kopīga nebūs,” sacīja bijušais ministrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Viss teksts baumas limenis-kaut ka nesmuki tada veida formet sabiedrisko apzinu.

 2. Melot var visi, tāpēc notikumi ir jāliek uz analīzi – tās valstis ir lielas un to rīcība var atbilst poļa teiktajam plus satraukums par katru nākošo soli…( vajag vēlreiz analizēt 1939. gadu un teikto un līgumus – tur arī šodienas atbilde).

 3. latvietis parastais Atbildēt

  kas raksturigi šādiem izbijušajiem politiķiem, tad viņi pēkšņi sāk runāt principā nepierādāmas lietas ar ļoti lielu kavešanos un kad vajag vai nu pašam vai partijai:)

  • Ir lietas kuras šodien nevar pierādīt, bet notikumu gaita to parāda, ka tā ir bijis. Tā Molotova- Ribentropa pakta slepenie protokoli nebija ilgu laiku pierādāmi un tikai notikumi tajos rakstītie notika. Tad papūlējās pavērt šuplādi un tur jau viņi ir – viss kā runāts un noticis un jau uz papīra no tiem laikiem…

 4. Pūķins iet Hitlera un Staļina pēdās. Galvenā starpība — Pūķins ..

 5. Pajautājiet to pašu Merkelei un ar Merkeles noliegumu NATO bāzēm Polijā un Baltijā… Pārdomām , bet dziļākām un līdz Pozņanai…

  • Vel papildus – ASV izvietoja Latvijā simbolisku karaspēku – zaldātu rotu ar to domājot, ka ASV nepiekritīs Krievijas piedāvājumam dalīt tālāk ar signālu Merkelei – nesāc spēlītes un Merkele apklusa jau pie Ukrainas. Tā kā Minhene 2 ir bijusi un ir iespējama. Tur arī paliek naidīgie komentāri par ASV un arī NATO kā Latvijas okupantiem…Piezīmē – tur arī triecienkuģu Mistral pārdošana Krievijai un Francijas kaut kāda dīvaina nostāja.

Draugiem Facebook Twitter Google+