Motoru sports

Šileika uzvar Vīlandē 16

Baltijas jūras valstu izaicinājuma kausa izcīņas otrajā posmā motokrosā netālu no Vīlandes (Igaunija) viena uzvara arī latviešu motobraucējiem – to 85 kub.cm klasē izcīnīja Tomass Šileika.

Skaistkalnietis uzvarēja divus no trīs braucieniem, ikreiz atstājot aiz sevis somu sportistu Miro Sihvonenu. Arī pirmajā braucienā Šileika bija līderis, taču aizķeršanās aiz kāda pakrituša sportista deva tikai sesto vietu un cīņa par uzvaru kopvērtējumā izvērtās ļoti sīva.

Open klasē visos trīs braucienos neuzvarēts palika mājinieks Gerts Krestinovs, bet mūsējie cīnījās par vietu uz goda pjedestāla. Veiksmīgāk tas izdevās Tomam Macukam, kurš trijniekā bija visos braucienos – trešais, otrais un trešais. Kopvērtējumā ar to bija pietiekami, lai izcīnītu otro vietu. Dāvis Līvs pēdējā braucienā izcīnīja otro vietu, taču pirms tam bija tikai 6. un 11. vieta, kopvērtējumā – ceturtā. Uz trešā goda pjedestāla pakāpiena šoreiz kāpa soms Mika Oinonens. MX2 klasē Kārlis Sabulis pirmo braucienus pabeidza trešais, nākamajos līdz finišam netika. Citi mūsējie labāko desmitniekā nebija.

LA.lv