Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Šimona Peresa viesošanās Rīgā 2013.gadā

Izraēlas prezidents Šimons Peress Žaņa Lipkes memoriāla apmeklējuma laikā. 2013.gads.Izraēlas prezidents Šimons Peress Žaņa Lipkes memoriāla apmeklējuma laikā. 2013.gads.

Foto - LETA

Latvijas augstākās amatpersonas izteikušas līdzjūtību saistībā ar bijušā Izraēlas prezidenta aiziešanu mūžībā.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs izteicis visdziļāko līdzjūtību Izraēlas tautai un bijušā Izraēlas prezidenta tuviniekiem saistībā ar Šimona Peresa (Shimon Peres) nāvi.

Šimons Peress bija izcils Izraēlas Valsts politiķis, kurš piedalījies valsts dibināšanā 1948. gadā, divas reizes bijis premjerministrs un ieņēmis prezidenta amatu no 2007. līdz 2014. gadam. 1994. gadā Šimons Peress kopā ar premjerministru Ichaku Rabīnu un bijušo palestīniešu līderi Jāsiru Arafātu saņēma Nobela Miera prēmiju par ieguldījumu Tuvo Austrumu miera procesā.

Šimons Peress 2013.gada 30.jūlijā bija ieradies vizītē Latvijā.

Līdzjūtību amatpersonas paudušas arī sociālajos tīklos:

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+