Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
8. marts, 2013
Drukāt

Šimpanzēm patīk atjautības uzdevumi


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britu pētnieki atklājuši, ka šimpanzēm tāpat kā cilvēkiem patīk risināt attapības uzdevumus, raksta laikraksts “The Daily Telegraph”.

 

Pie šāda secinājuma zinātnieki nonākuši, izpētot, ka šimpanzes ar lielu prieku iesaistījās prāta spēlē, kurās spēļu kauliņš bija jāvirza cauri labirintam. “Dzīvnieki guva tādu pašu psiholoģisku gandarījumu kā cilvēki,” norāda pētnieki, piebilstot, ka šimpanzes šo spēli spēlējuši neatkarīgi no tā, vai saņems kādu atlīdzību vai ne. “Arī šimpanzēm svarīga ir gandarījuma sajūta. Gluži tāpat kā cilvēkam, kurš risina kādu problēmu,” pārliecināti britu zinātnieki.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+