Sports
Hokejs

Skaista bij’ jaunība – hokeja veterāni pulcējas Garkalnē (plus foto)0

Gaidot hokeja svētkus – pasaules čempionātu, Garkalnē uz tradicionālo pavasara tikšanos sanāca Latvijas hokeja veterāni, pavēstīja ilggadējais treneris Ēvalds Grabovskis.

“Pavasaris ir laiks, kad Latvijas izlase gatavojas cīņām pasaules čempionātā, bet hokeja veterāni atkal pulcējās kārtējā kopā sanākšanā, un jau piekto gadu mums pretimnākoša ir Garkalnes novada dome,” teic Grabovskis. “Prieks par tikšanos, hokeja dzīves jaunumi, atmiņas – viss atkal kā senāk. Saņēmām apsveikumus no novada domes sporta centra vadītāja Jura Silova, gleznotāja Jāņa Anmaņa, Latvijas Hokeja federācijas un hokeja cīņu biedriem saņēma ilggadējais Rīgas ,,Daugavas” meistarkomandas kapteinis Gunārs Krastiņš, kurš nesen nosvinēja savu astoņdesmito dzimšanas dienu.

Sarunās, dziesmās akordena pavadībā nedēļas nogales pēcpusdiena aizritēja nemanot un tikai atkal jau hokejs, šoreiz TV ekrānos, lika šiem sirmajiem vīriem celties un ar smaidu un gaišām domām doties jaukajā hokeja pavasara pasaulē.

,,Skaista bij jaunība,tā nenāks vairs…”, taču visi kā viens, atvadoties atzina – bija forši. Par to paldies atbalstītājiem un darītājiem, bet galvenais – hokejam, kurš mūs vieno!”

Jāpiebilst, ka otrdien 70 gadu jubileju svinēja savulaik lieliskais vārtsargs, vēlāk hokeja funkcionārs Mihails Vasiļonoks.

Galerijas nosaukums
LA.lv