×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
11. aprīlis, 2018
Drukāt

Skolēni mēģina aizdedzināt mežu blakus skolai (4)

Foto no RPPFoto no RPP

9. aprīlī neilgi pēc pulksten 19 pie Rīgas pašvaldības policista, kurš ikdienā pilda savus dienesta pienākumus pie kādas Juglas izglītības iestādes, pēc palīdzības vērsās vairāki skolēni. Bērni norādīja uz blakus izglītības iestādei esošo mežu, kur bija aizdedzināta pērnā gada zāle.

Uguns bija paspējis pārņemt aptuveni 10 kvadrātmetru lielu teritoriju.

Kopīgiem spēkiem liesmas ar ūdeni un smiltīm izdevās nodzēst. Pārrunu laikā skolēni norādīja uz zēnu, kurš kūlu aizdedzinājis.

Puika policistam apgalvoja, ka pa ceļam uz skolu atradis piecu litru kannu ar benzīnam līdzīgu šķidrumu. Zēns nolēmis kannu paslēpt zem lapu kaudzes. Vēlāk, ierodoties skolā, pastāstījis par savu atradumu citiem skolēniem un piedāvājis pēc mācību stundām turpat mežā kannas saturu izliet un aizdedzināt. Puika apgalvoja, ka kūlas dedzināšanā iesaistījušies divi citi skolnieki, jo pats vēlāk pārdomājis un atteicies dedzināt zāli.

Savukārt viens no kūlas dedzināšanā apsūdzētajiem skolniekiem apgalvoja, ka idejas autors nevis atradis kannu, bet gan to nozadzis no kādas netālu esošas tirdzniecības vietas. Pusaudzis kategoriski noliedza, ka būtu iesaistījies kūlas dedzināšanā, skaidrojot, ka ar citiem skolēniem no tāluma vērojuši zēna darbības līdz pamanījuši liesmas un izlēmuši ziņot policistam.

Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība, un policija turpina skaidrot precīzus notikuma apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Te būtu scenārijs kādai bērnu filmai.Cik ilgi var skatīties par Sarkangalvīti.

  2. Tik tālu jau esam Atbildēt

    Kas par slepenību! Ne skolas nosaukuma,ne tīšā dabas postītāja vecuma un vārda! Tā tik turpinā t- pa klusiņo,pa tumsiņu! Sargāsim no publiska kauna pieaugošus likumpārkāpējus un viņu vecākus! Kā vienmēr, pārspīlējam gan bēdīgi slavenās bērnu tiesības,gan tagad īpaši izcelto personas datu aizsardzību. Smieklīgi,ja nebūtu tik bēdīgi.

  3. Puika ir malacis! Tas saucās “bioloģiskās daudzveidības veicināšanas pasākums”. Dabas aizsardzības pārvalde pirms neilga laika vasaras vidū gatavojās nodedzināt 250 hektārus meža!

  4. Neko darīt – tādas ir bērnu tiesības . Rokas nost no bērniem !

Draugiem Facebook Twitter Google+