Mobilā versija
+4.3°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Svētdiena, 23. aprīlis, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Skolēnu brīvdienās notiks “Emīls un Berlīnes zēni” papildizrāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ņemot vērā skatītāju lielo interesi un pieprasījumu, Leļļu teātris skolēnu brīvdienās – trešdien, 18. martā plkst. 18:30 izsludina papildizrādi Ēriha Kestnera stāstam “Emīls uz Berlīnes zēni”, portālam LA.lv pastāstīja teātra preses sekretāre Anda Dzenīte.

Ģirta Šoļa iestudēto izrādi “Emīls un Berlīnes zēni” nepilnu četru mēnešu laikā noskatījušies jau vairāk nekā tūkstoš skatītāju, un tā izpelnījusies gan skatītāju, gan kritiķu atzinību.

Gados jaunā detektīva Emīla Tišbeina piedzīvojumus no Kestnera slavenā stāsta Ģirts Šolis iestudējis dzīvā komiksa stilā – līdztekus aktieriem uz skatuves darbojas arī milzīga izmēra kartona lelles. Pateicoties radošajai komandai, kurā darbojas arī mākslinieks Reinis Pētersons un mūziķis Kārlis Kazāks, tapusi muzikāla, lustīga izrāde, kura bērniem un līdzi atnākušajiem pieaugušajiem ļauj piedalīties patiesi aizraujošā piedzīvojumā.

Biļetes uz papildizrādi 18. martā jau nopērkamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, internetā un Leļļu teātra kasē.

Pievienot komentāru

Korim "Maska" lauri TallināŠajā nedēļas nogalē Babītes novada jauktais koris "Maska" diriģenta Jāņa Ozola vadībā izcīnījis Grand Prix balvu 15. Starptautiskajā koru festivālā un konkursā "Tallinn 2017", kas norisinās prestižajā Estonia koncertzālē Tallinā.
Draugiem Facebook Twitter Google+