Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Žila Verna Rīgas franču skola strādās plašākās telpās

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vakar atklātas Žila Verna Rīgas franču skolas jaunās telpas. Skola dibināta 2007. gadā ar Francijas vēstniecības atbalstu.

Tā Rīgā dzīvojošo latviešu un ārvalstu ģimeņu bērniem piedāvā iespēju apgūt starpkulturālu izglītību, kas atzīta par vienu no labākajām pasaulē un kas balstīta uz Francijas izglītības programmu un pedagoģiskajām tradīcijām. Skolai jaunas telpas nepieciešamas pieaugošā skolēnu skaita dēļ. Attēlā: par jaunajām skolas telpām kopā ar Žila Verna Rīgas franču skolas skolēniem priecājas Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskoni (no kreisās) un skolas vecāku biedrības prezidents Kārlis Dambergs.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+