×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. aprīlis, 2012
Drukāt

“Skonto” izgaismo čempionu problēmas

Alana Sineļņikova filigrānais soda sitiens svētdien Latvijas futbola čempionāta spēlē Rīgā nodrošināja “Skonto” uzvaru pār pašreizējiem čempioniem FK “Ventspils” (1:0). 

Abas komandas ne pārāk sekmīgi aizvadīja pirmo kārtu un pēcgaršu baudīja visu nedēļu. “Skonto”, izlaiduši no rokām uzvaru pret FC “Jūrmala” (3:3), centās panākt, lai pretiniekiem tiktu ieskaitīts tehniskais zaudējums. Taču nesekmīgi. Savukārt ventspilnieku nometnē bija citas rūpes – ziemā tikumus nav mainījis viņu galvenais treneris Sergejs Podpalijs, kurš par tiesnešiem nodoto sutu, saņēma trīs spēļu diskvalifikācija un 150 latu naudas sodu. Emocionālais Krievijas speciālists pagājušajā sezonā par mutes palaišanu tika diskvalificēts divas reizes, kopā tribīnēs pavadot septiņas spēles.

Šodienas spēlē “Skonto” halles segums parocīgāks izrādījās mājiniekiem. Pirmā puslaika vidū viesi netālu no sava soda laukuma tikai ar noteikumu pārkāpumu apturēja Alanu Sineļņikovu, un cietušais pats sita tik viltīgi, ka bumba iegriezās tālajā vārtu stūrī. Izskatījās gan, ka bumbas lidojumu kāds no komandas biedriem nedaudz pamainīja, tomēr vārtu guvums pierakstīts Sineļņikovam. Ventspilnieki mēģināja pastiprināt spēli uzbrukumā, tomēr neko īpašu izveidot nespēja. Labākās iespējas radās urugvajietim Federiko Martinesam, tomēr viņu pievīla uzbrukuma noslēguma fāze. “Skonto” asi veidoja pretuzbrukumus un bija tuvāk otro vārtu guvumam nekā ventspilnieki – izlīdzinājumam.

“Paldies puišiem par taktisko uzstādījumu izpildi. Pēc pirmā mača, kurā atdevām divus punktus Jūrmalai, daudz strādājām un bijām izdarījuši pareizos secinājumus – kad vajadzēja spēlēt vienkārši, spēlējām vienkārši, kad vajadzēja apvest, improvizēt, tā arī darījām. Uzskatu, ka uzvarējām pelnīti,” padotos slavēja “Skonto” galvenais treneris Marians Pahars. Viņu gandarīja izveidotie bīstamie pretuzbrukumi, no kuriem “vajadzēja izlobīt kaut ko vairāk”. Piemēram, turkmēnis Ruslans Mingazovs nerealizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu. Eksventspilnieks Igors Savčenkovs ar galvu gan raidīja bumbu vārtos, tomēr – no aizmugures stāvokļa.

“Spēle laukuma vidū rada bažas,” FK “Ventspils” treneris Sauļus Cekanavičs piekrita, ka starpsezonā piedzīvotās izmaiņas pussargu līnijā šobrīd atspoguļojas komandas sniegumā. Viņš gan uzskata, ka komanda izveidoja pietiekami daudz momentus, lai vienus vārtus tomēr gūtu.

“Skonto” ar četriem punktiem turnīra tabulā pacēlās uz trešo vietu, bet FK “Ventspils” seko ar trim punktiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+