×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
19. decembris, 2014
Drukāt

Skumjas un dīvainas frāzes, ko vīramātes teikušas vedeklām (18)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nav noslēpums, ka vīramāte, ja vedeklai no tiesas nepaveicas, var būt viņas dzīves lielākais bieds. Gadījumā, ja arī sevi ieskaiti šo vedeklu lokā, iepazīsties ar “Huffington Post” apkopotajām frāzēm, ar ko mīļoto vīriešu mātes pamanījušās pārsteigt savas vedeklas nesagatavotas.

1. “Viņa uzņēma video, kurā mājās vingro, ievietoja to savā Facebook profilā un atzīmēja tajā mani un savu meitu, pierakstot: “Nu jums nav nekādu attaisnojumu!””

2. “Mana vīramāte pateica, ka zina, ka nogaidām ar bērnu radīšanu, tomēr ar to būtu jāpasteidzas, jo es palieku arvien vecāka un vecāka. Jāpiebilst, ka man vēl nav pat 35 gadi.”

3. “Pirmos trīs gadus, kuros biju precējusies ar viņas jaunāko dēlu, mana bijusī vīramāte mani sauca sava otrā dēla bijušās sievas vārdā.”

4. “Mēs gribējām intīmas kāzas šaurā cilvēku lokā, bet vīramāte izsūtīja ielūgumus bez manas ziņas. Tādēļ es kāzās nepazinu liekāko daļu viesu.”

5. Vīramāte: “Vai tās balerīnas nebija lieliskas?” Es: “Jā, bija.” Vīramāte: “Vai tu kādreiz esi dejojusi baletu?” Es: “Diemžēl nē.” Vīramāte: “Jā, tā jau es domāju.” Es (pēc klusuma pauzes): “Kā to saprast?” Vīramāte: “Viņas patiešām rūpējas par savu augumu.”

6. “Kad mans vīrs pateica, ka plānojam precēties, vīramāte skumji nošūpoja galvu un paziņoja, ka viņai pietrūkst drauga bijušās sievietes. Jāpiebilst, ka viņš viņu pameta pirms sešiem gadiem!”

7. “Reiz vīramātei atklāju, ka man nepatīk futbols, ko vienmēr skatāmies. Viņa uz mani nosodoši paskatījās un pateica, ka tas jau patīkot vien inteliģentiem cilvēkiem, tāpēc mani var saprast.”

8. “Kad pirmo reizi satiku vīramāti, viņa paskatījās uz manu frizūru un pateica, ka mūsu attiecības ir dīvainas, jo mans vīrs parasti ieskatās vien rudmatēs.”

9. “Kādu vakaru vīramāte ierosināja manam vīram pieteikties kādā no randiņu šoviem. Es uz viņu neizpratnē palūkojos, atgādinot, ka esam precējušies. “Jā, bet varbūt viņam izdotos satikt kādu jaunu sievieti,” viņa noteica.”

 

vina_delfi

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Stulba vina tad

 2. Mums, dēlu mātēm, katrai ir savs raksturs, pieredze, audzināšana un citi faktori, kas ietekmē mūsu pašu dzīves. Bet, ja mēs mīlam savus dēlus no visas sirds un vēlamies viņus redzēt laimīgus, veiksmīgus un veselus, tad jaukties viņu dzīvē mēs nedrīkstam, lai arī cik ļoti dažkārt sāp sirds, nedrīkst. Viņi paši mums palūgs padomu vai palīdzību tad, kad tas patiešām būs viņiem nepieciešams. Tas notiks tikai tad, ja viņi jutīs, ka mēs sniegsim atbalstu, lai vai kas būs noticis, bez pārmetumiem, pazemošanas un noniecināšanas. Mēs taču viņus mīlam. Savu vīramāti es ļoti cienu, bet dažkārt rodas jautājums, cik ļoti viņa mīl savu dēlu. Man pašai aug dēls un es mācos viņam uzticēties, jo es taču viņu mīlu un no visas sirds gribu, lai viņam viss izdodas.

 3. Mana vīramāte ir būtiski vainīga manas ģimenes izjukšanā, jo pasaulē nemaz nebija dzimusi sieviete, kura būtu pietiekami laba viņas dēlam. Viņš tagad jau ir pensijā, dzīvo kopā ar māti un nav viņam ne tuvu draugu, ne siltu attiecību ar bērniem, pat ne mīļākās, gluži nekā, izņemot māti. Viņa arvien apgalvo, ka ir laimīga, jo viņas bērns ir pie viņas, bet ‘bērns’ jau ir ar pliku pauri, bet vēl arvien pilnīgi atkarīgs no mātes. Reizēm paliek žēl.
  Kas attiecas uz spārnotiem izteicieniem, tad viens labs piemērs ir tāds. Kad biju nolēmusi šķirties, viņa atnāca pie manis, nicīgi apskatījās apkārt un teica: ‘Ja tu tādus vien apstākļus vari nodrošināt manam dēlam, tad jau jāšķiras vien ir!’

 4. Nu,muļķības, esmu vīramāte un sievasmāte. Kādēļ uzklūp tieši vīramātēm? Es pati iepazinos ar vīramāti, pirms satiku viņas dēlu. Abas bijām darba kolēģes. Viņa kādu dienu pateica, ka gribot mani par vedeklu.Puisis vēl bija armijā. Tagad kopā esam nodzīvojuši 47 gadus. Mums izaudzināti trīs jauki bērni.Par vīramāti varu teikt tikai to labāko.

  • Kādam pieklibo humora izjūta… 😉

  • protams, ka cilveeki ir dazaadi un jaaasaka, ka Jums ar viiramaati ir paveicies, bet taapeec gluzhi nevajaga teikt, ka taas ir mulkiibas…un, cik es zinu, ja pashiem nav sava “kaktina”, tad tomeer biezhaak jaunaa sieva “ienaak” viira ghimenee, nevis otraadaak un taapeec arii vairaak var dzirdeet tieshi par “viiramaateem- vela maateem”, un parasti jau sievasmaates nav uz znotiem greizsirdiigas, bet viiramaates uz savaam vedeklaam gan…

 5. Viramate vella mate

 6. Var jau gadīties, ka dēls atved kādu narkomāni vai psihiski neveselu, tad vēl var saprast. Taču Latvijā novērojams, ka pārāk izvēloties vedeklas, dēli vispār paliek vecpuišos un nodzerās…

 7. Vairāk atgādina anekdotes vai parunas,kas ir tīrais sīkums,salīdzinājumā ar to,ko vīramātes patiesībā spēj pateikt reālajā dzīvē sāpinot,jaucot ģimeni,jo nevar palaist savu dēliņu vaļā,kurš jau ir bez maz vai pusmūžā,jo vēlas ,lai viņš sēdētu klāt tikai viņai,aizmirstot,ka viņa reiz no šīs dzīves aizies,bet dēls paliks viens bez ģimenes un tuviniekiem. Ļoti savtīgi…

  • diemzheel, jau lhoti daudz ir atkariigs no pasha viiriesha- ja vinham ruup sava jaunaa ghimene, un sava sieva, tad jau viss ir kaartiibaa, tikkai shaados gadiijumos arii viiramaates parasti iekshaa nejaucas, jo saprot, ka neko nepanaaks…

 8. Manas meitas drauga māte ir sieviete, kura dēla audzināšanu uzticēja savai plašajai radu saimei, pārsvarā sievietēm. Tagad ir grūti saprast, ka jūtas viņas pieaugušais dēls, kuru audzinājušas vismaz trīs, četras vairāku paaudžu sievietes. Vai viņš ir izlutināts tēviņš vai sievietes izprotošs vīrietis.

 9. Es arii varu mineet dazhus spilgtus piemeerus no manas bijusaas viiramaates puses. Piemeeram: es ar savu viiru iepazinos kafejniicaa, un tad mana viiramaate, it kaa starp citu , izmeta, ka taadaas vietaas iepaziistas jau tikkai ar maukaam. Tikkai tad ir jaajautaa, cik augstu tad vinha pati veertee savu deelu, ja vinsh peec tam ar taadu “mauku” apreceejaas?! Viens no bijushaas viiramaates teicieniem bija: “maate ir viena, bet sievas var buut daudzas” Un, iisteniibaa, to vinha arii panaaca,m jo nu vinham vismaz ir bijusas jau cetras sievas..

 10. Sviests….taa nu tieshaam nerunaaa…!!!!

 11. Autors vai tulkotājs pilnīgs diletants

 12. Vīramātes vajag nolikt pie vietas pirmajā laulības gadā! Ja ne,tad būs ziepes!

 13. Nekko tik dramatisku šajos tekstos neredzi/

 14. Dīvaini tie teksti.. Varbūt vainojams tulkojums, bet teiktajā nav sakarības un diez vai to ir teikušas labi ja vairāk par 1% vīramāšu.

Draugiem Facebook Twitter Google+