×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
16. novembris, 2015
Drukāt

Slaktiņā izdzīvojusī: izlikos, ka esmu mirusi (2)

FacebookFacebook

22 gadus vecā Isobella Bovderija, kura piedzīvoja asiņaino slaktiņu «Bataclan» koncertzālē Parīzē .

“Tu nekad nedomā, ka tas varētu notikt ar tevi. Tas bija parasts piektdienas vakars rokkoncertā. Bija priecīga atmosfēra, visi dejoja un smaidīja. Tad pa galveno ieeju ienāca vīrietis un sāka šaut. Mēs naivi domājām, ka tā ir daļa no šova ” sociālajā tīklā “Facebook” raksta 22 gadus vecā Isobella Bovderija, kura piedzīvoja asiņaino slaktiņu «Bataclan» koncertzālē Parīzē rokgrupas «Eagles Of Death Metal» koncerta laikā. Meitene izdzīvojusi tikai tāpēc, ka izlikusies mirusi.

“Tas nebija tikai terorakts. Tas bija īsts slaktiņš. Manā acu priekšā nošāva dučiem cilvēku. Grīdu klāja asins peļķes. Zāli pārpildīja pieauguša vīrieša kliedzieni, kurš bija apskāvis savas draudzenes mirušo ķermeni. Vienā mirklī izpostītas nākotnes, salauztas ģimenes. Šokēta un vientuļa es vairāk nekā stundu izlikos mirusi, ” raksta asiņainā slaktiņa lieciniece.

Viņa atklāj, ka aizturējusi elpu un mēģinājusi nekustēties, lai nenodotu sevi: “Es biju pārliecināta, ka man dzīve beigsies 22 gadu vecumā. Guļot uz grīdas un gaidot savu lodi, es iztēlojos savu mīļo sejas un čukstēju “es mīlu tevi”. Atkal un atkal, atceroties savus skaistākos dzīves mirkļus.”

Isobella atzīst, ka notikušais viņu vajās visu dzīvi: “Man neticami paveicās, ka es izdzīvoju. Taču daudziem tā nepaveicās. Tie bija nevainīgi cilvēki, kuri tāpat kā es, bija atnākuši piektdienas vakarā izklaidēties.”

Slaktiņā «Bataclan» koncertzālē tika nogalināti vairāk nekā 80 cilvēku. Teroristi bez žēlastības šāvuši visus pēc kārtas, tostarp cilvēkus ratiņkrēslos. Kopumā zālē atradās 1500 apmeklētāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. shausmas, shermuli skrien pari iedomajoties ko meitene vareja izjust taja bridi..

  2. TAS – novēršams varēja būt – ja Jevropa – aizstāvējusi būtu Irāku / Lībiju .
    Jevropa – gavilēja kopā onkulsemu uc hilarijām – pie TV – kad Bin Ladena guļamistabu padarīja par līķkambari.
    Vēl – Muamara Kadafi noslaktēšana – pelnīja sēru karogus.
    Nu – tā kā – iekavēti.

Draugiem Facebook Twitter Google+