Horoskopi un mistika
Horoskopi

Slāpē emocijas! Horoskopi 16.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Tiem, kas baidās pieļaut kļūdas, šodien vajadzētu darīt tikai pavisam ierastas lietas, kā arī ļoti pieturēties gan savam dienas režīmam, gan iepriekš izplānotajiem darbiem. Jebkurš solis, ko tu spersi nost, var tev “piespēlēt” dažādus pārsteigumus – arī nepatīkamus. Daudziem cilvēkiem šodien gadīsies kašķis ar ģimenes locekļiem vai kolēģiem, lai no tā izvairītos, slāpē savas emocijas un atceries, ka neviena domstarpība nav tā vērta, lai sabojātu attiecības ar tuvu cilvēku.

Auns

Ja tev ir konkrēts plāns – kas ir jāizdara darbā, kā jāiztērē nauda, kur tā jāiegulda – dari to. Neatkāpies no savas dienas kārtības.

Vērsis

Radinieki un citi tuvie cilvēki šodien nāks tev pretī un izrādīs atbalstu, tajā skaitā materiālu. Šodien tu vari risināt visus jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, kā arī naudas ieguldījumiem.

Dvīņi

Tavu finanšu veiksmes jautājums šodien būs zem jautājuma zīmes. Kādam šodien veiksies, bet kādam – ne tik. Esi ļoti uzmanīgs, iepērkoties veikalos – vari piedzīvot zādzību un krāpšanu.

Vēzis

Karjeras jautājumos šodien nav ieteicams riskēt – tu vari izrādīties lupatu lelle kāda cita rokās. Iespējams, ka radīsies kāda problēma, kas prasīs finansiālu ieguldījumu.

Lauva

Tu vari veiksmīgi rīkoties ar svešu naudu, atdot parādus un pat palikt vinnētājs. Ja tu šodien domāsi par naudu, tā pie tevis arī atnāks. Otrajā dienas pusē vari iztērēt savu enerģiju, galvenais dari to pareizajā virzienā.

Jaunava

Vīrieši – Jaunavas šodien būs aizņemti ar karjeras jautājumiem. Vieni centīsies pakāpties esošajā darba vietā pa karjeras kāpnēm, citi pieņems jaunus izaicinājumus. Sievietēm – Jaunavām gaidāma patīkama diena, kas nesagādās nepatīkamus pārsteigumus.

Svari

Šodien ir svarīgi atcerēties tādus jēdzienus kā pienākums un atbildība. Ja tu esi precēts cilvēks, palutini savu partneri.

Skorpions

Tevi gaida liela veiksme, par ko tu pat nesapņoji! Šis notikums tevi iedvesmos un liks pacelties spārnos. Šodien tevi gaida ļoti pozitīva un patīkama diena.

Strēlnieks

Tev vajadzētu paplašināt savu paziņu loku, beidz sēdēt mājās! Jaunas iepazīšanās tev būs izdevīgas gan finansiālā ziņā, gan profesionālā izaugsmē. Darba sakarā – neuzņemies vairāk, kā spēj paveikt!

Mežāzis

Personīgās problēmas var ietekmēt tavu darbu. Taču tajā ir arī savi plusi: pateicoties saviem paziņām un draugiem, un viņu sniegtās palīdzības dēļ, tu ar viņiem satuvināsies attiecībās.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri būs noskaņoti aktīvi, pat nedaudz agresīvi. Taču tāda uzvedība ar izrādīties neproduktīva, tāpēc jāiemācās kontrolēt sevi. Vakarā iespējami strīdi ar mīļoto cilvēku.

Zivis

Šodien vari risināt dažādas problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu – tev veiksies gan kā pircējam, gan kā pārdevējam. Veiksmīga diena pirkumiem un ģimenes lietu risināšanai.

LA.lv