×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
27. decembris, 2017
Drukāt

Slikti orientējas apkārtnē: tuvinieki lūdz palīdzēt atrast Anatoliju (2)

Pazudušais Anatolijs.Pazudušais Anatolijs.

Otrdien, 26. decembrī, no savas dzīvesvietas Āgenskalnā, Baldones ielā, izgājis un nav atgriezies 79 gadus vecais Anatolijs Kļimovs, cilvēku meklēšanas organizācijā “bezvēsts.lv” vērsušies vīrieša tuvinieki.

Vīrietis slikti orientējas apkārtnē. Līdzi viņam bija pase, naudas maks, “Maxima” maisiņš ar 2 džemperiem. Bija ģērbies tumši zaļā (haki) krāsas siltinātā jakā, melni ādas puszābaki, melna ādas naģene, melnas buktētas bikses, līdzi lietussargs.

Iespējams, ka pazudušais iekāpis kādā transporta līdzeklī Kuldīgas ielas pieturā. Īpašu uzmanību lūdzam pievērst līdzīgām personām Āgenskalnā, Imantā un centrā, tomēr pazudušais varēja doties jebkurā virzienā.

Šobrīd ir atsaukusies viena persona, kas pazudušajam līdzīgu kungu redzējusi Saules akmens apkārtnē otrdien, 26. decembrī ap plkst. 18.

Ja kādam ir informācija par pazudušo Anatoliju, “bezvēsts.lv” lūdz zvanīt Valsts policijai pa tālr. 110 vai Bezvests.lv pa tālr. 22084084.

Pazudušais Anatolijs.Pazudušais Anatolijs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cilvēks cienījamos gados,slikti orientējas apkārtnē-protams,ka jāmeklē! Ārā ir ziema.Jebkurā gadījumā labi,ka ir cilvēki,kas tādā brīdī palīdz.Lai veicas un kungs atrodas pie normālas veselības!

  2. Vai patiešām cilvēkam,tikai tāpēc,ka vecs,nebūtu tiesību iet kur grib?! Kad visādi meklētāji klūs par “ganīšanas” objektiem,varbūt sapratīs,cik tas ir neciešami.

Draugiem Facebook Twitter Google+