×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

Šodien starptautiskā kaķu diena! “Briseles bārene” Lūsīte un citi skaistuļi meklē mājas (1)

Kadri no videoKadri no video

Mājas un gādīgus saimniekus kopumā meklē vairāki desmiti kaķu, kas tagad mīt patversmēs. Iepazīstinām ar dažiem no tiem! Turklāt šodien ir dubults iemesls, lai iepriecinātu kādu pamestu un nelaimē nonākušu dzīvnieciņu, jo 1. marts ir starptautiskā kaķu diena, vēsta LNT.

Ir ļaudis, kam tīk pakļāvīgie kaķi, ir – kam peļu junkuri ar raksturiņu. Musja pieder pēdējiem, proti, kaķdāma uzskata, ka pilnīgi pietiek, ja viņu trīs reizes noglauda, pilnīgi pietiek, ja mīļošanās iniciatore būs viņa, pilnīgi pietiek, ja cilvēks būs viņas tuvumā. Musja saimnieku mīlēs un dievinās, gulēs gultā līdzās, sekos pa pēdām, vien nemitīgi sevi apčubināt, glāstīt neļaus, lūdzu, apsveriet domu šo skaisto, lepno, pašpazinīgo dāmu saukt par savu.

Piemēram, Dūdiņa ir deviņus mēnešus veca kaķenīte, kura meklē klusas mājas un pacietīgus saimniekus. Šobrīd kaķīte dzīvo pagaidu mājās. Kad viņa tur nonāca vispirms, Dūdiņa bija mežonīga šņācēja, taču šodien panākts liels progress viņas socializēšanā. Dūduks nāk sabučoties, kaķīti var paņemt rokās un samīļot. Tiesa gan, uz neilgu laiku, bet ar katru dienu paliek aizvien drošāka. Dūdiņa ir ļoti skaista kažoka īpašniece, un kā visiem zināms, skaistums prasa upurus. Tādēļ tiek meklēts cilvēks, kurš būtu gatavs dot Dūdiņai pēc iespējas vairāk laika. Pagaidu saimniece Vita – Rīgā, tālr.: 26422969.

Latvijas strīpainīte Lūsīte par bāreni palika Briseles dēļ – īpašnieki aizbrauca turp strādāt, bet kaķi līdzi neņēma. Lūsīte ir jauka, mīļa, rotaļīga aktīviste, piemērota dzīvei privātmāja ar pastaigu iespējām. Var adoptēt ģimenē ar bērniem. Dzimusi 2014.gada janvārī.

Kaķītis Rūķītis, aptuveni 8-9 mēnešu jauns, kastrēts runčuks. Viņš ir draudzīgs un labi saprotas ar citiem kaķiem. Pie cilvēka nāk samīļoties tikai tad, kad pats grib. Nepatīk, kad ņem uz rokām, un ir diezgan neatkarīga personība. Tagad kaķis dzīvo pie pagaidu saimnieces Vitas – Rīgā, tālr.: 26422969.

Tikmēr Katiņa jau gadu nevar atrast mājas. Kaķīte pirms gada dzīvoja zaru kaudzē kapos. Katiņa ir ļoti klusa un neuzbāzīga – kaķenītei tiek meklētas klusas mājas, bez citiem dzīvniekiem vai maziem bērniem. Kaķenīte ir apmēram četrus gadus jauna, sterilizēta, vakcinēta, attārpota, atblusota.
Atrodas Rīgā, tālr.: 26422969

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. beidziet visu piesārņot ar liekajiem lopiem Atbildēt

    vajag, ņemiet

Draugiem Facebook Twitter Google+