Somijas hokejisti sagrauj ASV un izcīna olimpisko bronzu 0

Soču olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra spēlē par trešo vietu sestdien Somijas izlase ar 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) sagrāva ASV valstsvienību.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas ievadā ar 11 sekunžu intervālu precīzi bija pieredzējušais Tēmu Selenne un Jusi Jokinens. Savukārt pārējos trīs vārtus somi guva trešajā trešdaļā septiņu minūšu laikā, kad izcēlās Selanne, Juso Hietanens un Olli Mēte.

Somijas izlases vārtsargs Tūka Rasks tika galā ar visiem 27 pretinieku metieniem.

Somijas izlase olimpisko bronzu izcīnījusi otro reizi pēc kārtas, bet labāko trijniekā tā bijusi pēdējās trīs Olimpiādēs. Tikmēr ASV vienība pirms četriem gadiem Vankūverā izcīnīja sudrabu.

Svētdien turnīra finālā tiksies Zviedrija un Kanāda. Kanāda uzvarēja pirms četriem gadiem Vankūverā, bet zviedri triumfēja 2006.gada Turīnas Olimpiādē.

Kanāda uzvarēja pirms četriem gadiem Vankūverā, bet zviedri triumfēja 2006.gada Turīnas Olimpiādē.