×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
10. augusts, 2016
Drukāt

Sony BRAVIA Z sērija – Atklāj jauno TV pasauli ar Sony!

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Bieži vien tieši televizors kļūst par vienu no ikdienas izklaižu iespējām. Brīžos, kad vakaram nav nekādu plānu vai pasākumu, sanāk pievērsties tieši televizora skatīšanai. Un arī tad, ja vēlamies sarīkot filmu vai spēļu vakaru draugiem – tieši televizors ir tas, kas nepieciešams. Jaunās tehnoloģijas arvien attīstās un ražotāji piedāvā neskaitāmi daudz dažādu inovatīvu risinājumu, kas patērētājam varētu būt nepieciešami, lai vēl pilnvērtīgāk un ērtāk izbaudītu dažādas televizora skatīšanās pieredzes, kvalitāti un jauno tehnoloģiju iespējas.

Sony pieteikuši jauno ZD9 sērijas BRAVIA 4K HDR televizoru. Tas ir jaunākās paaudzes televizors, kas spēj reproducēt daudz izteiktāku melno krāsu, kā arī krietni spilgtākus gaišos toņus attēlā. Jaunais Z sērijas televizors pavisam drīz gūs virsroku pār pirmklasīgajiem 4K HDR televizoriem, ieskaitot XD93 un XD940. Jaunais televizora modelis nozīmē būtisku soli uz priekšu tehnoloģiju attīstībā, piedāvājot labāko, ko sniedz modernākās displeju tehnoloģijas. Ar šo jauno piedāvājumu Sony ir izvirzījies kā ražotājs, kas pārnes 4K HDR pavisam citā līmenī, pateicoties izcilam kontrastam un daudz reālākām, precīzākām krāsām.

Pēc tehnoloģiskajiem parametriem – jaunajam ZD sērijas BRAVIA 4K HDR TV ir izstrādāts 4K attēla procesors – 4K HDR X1 Extreme, kā arī jau minētā unikāla fona gaismas tehnoloģija, Backlight Master Drive. Tā skatītājam sniedz izcilu kontrastu un ietver ļoti precīzu un plašu krāsu paleti. Jaunā Sony piedāvātā tehnoloģija piedāvā daudz iespaidīgāku vizuālo pieredzi – daudz dziļāks attēls, tekstūras un reālisms, kā līdz šim bijis pieejams jebkurā televizorā.

sony bravia z serija

Salīdzinot ar slaveno Sony 4K X1 procesoru, jaunais 4K X1 Extreme procesors uzlabojis attēlu apstrādi pat par 40%. Tas iekļauj trīs jaunas tehnoloģijas – uz objektiem fokusētu HDR satura pārvaldīšanu, signāla apstrādi ar divām datu bāzēm un Super Bit Mapping, pārnesot jebkuru 4K HDR satura skatīšanos pavisam jaunā līmenī.

Izvērtējot ekrānā piedāvātos attēlus, dažādās ainās, un, rediģējot krāsu un kontrastu katram objektam individuāli, objektos iestrādātā HDR satura apstrāde spēj vizualizēt jebkuras ainas detalizēto tekstūru, pietuvinot to maksimāli daudz realitātē esošajai. Tāpat šī tehnoloģija tuvina standarta dinamisko HD diapazona saturu 4K HDR kvalitātei.

Papildu 4K HDR X1 Extreme procesoram ir izveidota atsevišķa Sony  datu bāze trokšņu slāpēšanai. Duālās datu apstrādes process noņem nevēlamus trokšņus, un katras bildes kvalitāte tiek paaugstināta līdz kristāldzidrai 4K kvalitātei.

Jaunā Super Bit Mapping tehnoloģija 4K HDR rada vienmērīgāku, dabiskāku attēlu. Ar 14 bitu spēcīgo signāla apstrādi tiek lauztas 8 bitu un 10 bitu stiprās krāsu joslas, tās pārkonvertējot uz 14 bitu ekvivalentu, sniedzot 64 reizes vairāk krāsu līmeņus.

Ja iepriekš gaismas dimēšanai tika izmantoti LED sektori, kuri sastāv no vairākām diodēm, tad  nu jau precīzā apgaismojuma algoritms apvienojumā ar dalīto kontroli ļauj Backlight Master Drive dimēt vai paspilgtināt katru diodi individuāli. Šis unikālais algoritms ļauj nodrošināt pilnīgu precizitāti nepārspējamas kontrasta un realitātes sajūtas radīšanai. Bet dažādu ainu skatīšanās kvalitāte sniedzas daudz tālāk par ekrānu vien – to ļaus izbaudīt arī iespaidīgais ZD9 granīta dizains. Tas savā vienkāršībā ļauj skatītājam sajust reibinošo 4K HDR spēku. Visi kabeļi televizora aizmugurē ir pilnībā apslēpti, nodrošinot ierīces elegantumu no jebkura skatu punkta.

Noteikti nevajadzētu ignorēt arī ZD9 sērijas BRAVIA 4K HDR TV ir aprīkota ar Android TV ekskluzīvu Sony interfeisu. No tiešraidēm līdz interneta video pakalpojumiem, jaunais interfeiss ietver uzlabotu satura navigāciju un nodrošina balss meklēšanu. Tā vietā, lai meklētu kādu programmu visu kanālu piedāvājumā, tagad skatītājs spēj vienkārši atrast mīļāko žanru, un izvēlēties starp raidījumiem tajā.

Jaunie ZD9 sērijas Sony Bravia 4K HDR TV Eiropā būs pieejami 2016 gadā, un to cena būs atkarīga kā no valsts, tā mazumtirgotājiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+