Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2015
Drukāt

Spēcīgā vēja dēļ bez elektrības palikušas 900 mājsaimniecības

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Spēcīgais vējš šodien dažviet Latvijā radījis elektroapgādes traucējumus un AS “Sadales tīkls” strādā pie bojājumu novēršanas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma komunikācijas direktore Renāte Meļķe.

Pašlaik vēja dēļ lielākie pārrāvumi konstatēti Cēsīs, Ludzā, kā arī Krāslavā, bez elektrības atstājot aptuveni 900 klientus, skaidroja Meļķe, piebilstot, ka vairāk atslēgumu šodien varētu arī nebūt.

“Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus netuvoties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies vai iekrituši koki un koku zari vai zemē redzams trūcis elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, jāzvana uz “Sadales tīkla” klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas bezmaksas tālruni 80200404.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+