Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
12. aprīlis, 2015
Drukāt

Spēcīgā vēja dēļ bez elektrības palikušas 900 mājsaimniecības

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Spēcīgais vējš šodien dažviet Latvijā radījis elektroapgādes traucējumus un AS “Sadales tīkls” strādā pie bojājumu novēršanas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma komunikācijas direktore Renāte Meļķe.

Pašlaik vēja dēļ lielākie pārrāvumi konstatēti Cēsīs, Ludzā, kā arī Krāslavā, bez elektrības atstājot aptuveni 900 klientus, skaidroja Meļķe, piebilstot, ka vairāk atslēgumu šodien varētu arī nebūt.

“Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus netuvoties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies vai iekrituši koki un koku zari vai zemē redzams trūcis elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, jāzvana uz “Sadales tīkla” klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas bezmaksas tālruni 80200404.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (5)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (17)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+