×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. janvāris, 2015
Drukāt

STARPSAUCIENI. Gunta Ščerbinska replikas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

“Kad mēs runājam – rīt atcelsim uzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem, šo atcelšanu var traktēt dažādi. Var nedot tās jauniem pretendentiem, bet var arī atņemt tās tiem, kas jau saņēmuši. Mēs, nekustamā īpašuma tirgus dalībnieki, pat baidāmies domāt, kas tiks iekļauts šajā formulējumā, kas raksta šo likumu un kas tur beigās sanāks. Mums var nākties atzīt, ka mūsu valstī ir iespējama īpašuma atņemšana.” Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas biedre Olga Zenčika (LETA)

G.Š.: “Tā jau var aizrunāties līdz tam, ka Latvijā gatavojas ēst nekustamā īpašuma investoru bērnus. Šādi absurdi minējumi par iespējamo īpašumu nacionalizāciju atbaida investorus no Latvijas vairāk par jebkuriem visstingrākajiem ierobežojumiem.”

 

 

Foto - LETAFoto - LETA

“Ja “Twitter” ir “masu medijs”, tad arī skype, e-pasts un telefonkonference ir masu medijs, bet TV – masu iznīcināšanas līdzeklis.” Komunikācijas un stratēģiskās attīstības plānošanas eksperts Zigurds Zaķis (“Twitter”)

G.Š.: “Tāpēc vienīgais pareizais lēmums mūsdienās ir abonēt un lasīt laikrakstu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitas apzīmējums man patīk: “TV – masu iznīcināšanas ierocis”. Pareizi teikts.

  2. Es par tām uzturēšanās atļaujām.Sanāk,ka 1940.g. krievi okupēja Latviju ar tankiem,bet 2014.g. pēc politidiota Šlersera ierosmes Latvijas Saeima / deputāti nodevēji un ierāvēji!/ nobalsoja par iespēju izpārdot ,faktiski atkal OKUPĒT Latviju pašrocīgi par nabaga grašiem lai pildītu par procenta desmitdaļu valsts budžetu,jo lai man nestāsta,ka privātie kas tirgo savus dzīvokļus / ŠĪNI un Co/ atdod SAVU naudu valsts budžetā!Tie visi ir drausmīgi meli par tām milzu summām.Rads radam pārpārdod utt. Paši Krievijas krievi ATKAL saka,ka Rīga ir KRIEVISKA un viegli še dzīvot,jo pārsvarā runā okupantu valodā. Šīni pārdod Latviju,bet deputāti to akceptē !!!LEGĀLĀ OKUPĀCIJA !!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+