×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. oktobris, 2013
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas

“Gribētos, lai jaunieši zina, ka Namejs nav tikai degvīns.” 


Režisors Aigars Grauba par jauno filmu, kas būs veltīta zemgaļu ķēniņam Namejam

E.L.: Dosim padomu režisoram Graubam, īstenojot gaišo mērķi, – nemaz netērēt laiku kinoprovēm, ceturtdaļfināliem un pusfināliem, bet Nameja lomai tūlīt apstiprināt kinoaktieri Lauri Reiniku. Jaunieši skatīsies filmu kā likts, pie tam Reinika jaunskungam pat izcelsmes vieta ir no tiem pašiem apvidiem – 
Raktes, Sidrabenes un Dobeles, kur valdīja zemgaļu virsaitis Namejs.

 

“Prezidents atrodas tādā situācijā, ka viņš ir viens ziloņkaula tornī. Pirms tam Bērziņš ilgu laiku ir strādājis bankā, kur apgrozās milzīgas naudas summas, un banka arī savā veidā ir tāds ziloņkaula tornis. Varbūt viņam vienkārši pietrūkst reāla kontakta ar tautu.”

Sandra Kalniete, Eiroparlamenta deputāte intervijā “Rietumu Radio”

E.L.: Kalnietes kundze pati atrodas tādā situācijā, ka viņai Briselē pietrūkst reāla kontakta ar Rīgu. No Rīgas pils Valsts prezidents pārcēlās nevis uz ziloņkaula torni, bet uz Melngalvju namu. Un, kas attiecas uz iešanu tautā, tad vakar Valsts prezidents parakstījās uz “Latvijas finiera” Kohilas rūpnīcas (Igaunijā) pirmā finiera saplākšņa un noskaidroja visu par to, kā Tallinā dzīvo Igaunijas latvieši.

 

“Es esmu pārliecināts, ka iespēja Trukšņa kungam iestāties “Vienotībā” līdzinās attālumam no Rīgas līdz Pekinai.”

“Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars interneta portālam “Diena.lv” par Jūrmalas mēra iespējamo pievienošanos partijai

E.L.: … un, ja Trukšņa kungs pietiekami mudīgi posīsies ceļā, veicīgi kātos, tad pagūs uz Ķīnas Tautas Republikā valdošās Komunistiskās partijas kongresa noslēgumu, lai pasveicinātu tajā jaunievēlēto ģenerālsekretāru no mūsu zemes valdošās partijas ģenerālsekretāra.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+