×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
9. augusts, 2013
Drukāt

STARPSAUCIENI. Māra Antoneviča replikas

“Toreiz Latvija, kuras vadībā bija autoritārs, nevis demokrātisks līderis, pieļāva stratēģisku kļūdu, un es ceru, ka nekad šī kļūda netiks atkārtota. Noteikti vajadzēja pretoties, lai arī karošana tolaik būtu izvērtusies asiņaina, taču tagad mums nevajadzētu visiem skaidrot savas valsts vēsturi.

Galu galā, neskatoties uz nepretošanos, valsts tāpat zaudēja desmitiem tūkstošu iedzīvotāju dzīvību.” Aizsardzības ministrs Artis Pabriks par Kārļa Ulmaņa lēmumu 1940. gadā nepretoties padomju armijai

M.A.: “Vai demokrātiska vara tolaik būtu pieņēmusi citādu lēmumu, par to gan jāšaubās, redzot, kādi lēmumi reizēm tiek pieņemti Latvijas parlamentā. Vai arī cik brīvi demokrātijas aizsegā darbojas Latvijas neatkarības pretinieki. Vainot Kārli Ulmani par nepretošanos agresoram, protams, var (vai vajag?), bet daudz vieglāk to darīt, stāvot aiz NATO muguras nekā sastopoties aci pret aci.”

 

“Tā ir destrukcija, kas te notiek. Deputāti nav iesnieguši priekšlikumus par jauna domes priekšsēdētāja vēlēšanām, tikai par esošā noņemšanu.”
 Jūrmalas mērs Gatis Truksnis aģentūrai LETA par pašvaldības deputātu mēģinājumu viņu atstādināt no amata

M.A.: “Ja kādam jau gadījumā piemirsies specifiskais Jūrmalas politiskais klimats, tuvojoties vēlēšanām, to vērts atgādināt, lai gan maz cerību, ka nākamo vēlēšanu rezultāti no tā varētu mainīties. 
G. Truksnim gan ir mierinājums – pēc atstādināšanas viņa īpašumā varētu palikt par personiskajiem līdzekļiem pirktā amata ķēde.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+