×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. augusts, 2015
Drukāt

Stāsta viņi jeb Atklāti par īpašībām, kuru vīriešiem sievietēs nereti trūkst (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ikviena no mums savam partnerim vēlas būt laba draudzene, iekārojama sieviete un vienkārši mīlēta dzīves biedrene. Tiesa, savos centienos būt vislabākajām, skaistākajām, mīļākajām, čaklākajām, veiksmīgākajām un interesantākajām nereti gan pārcenšamies. Aizmirstam, ka vīriešus patiesībā saista vienkāršība – tiesa, ne mūsu personībā, jo daļa neatklāta noslēpuma ikdienā vienmēr ir saistošāka, bet gan savstarpējā komunikācijā – sarunās, brīvajos brīžos un kopīgajos piedzīvojumos, kuros, cerams, esi gatava mesties.

Lai noskaidrotu, kā mūsdienu vīriešiem nereti attiecībās pietrūkst, vērsāmies pie pāris stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuri piekrita nosaukt tās rakstura īpašības, ko sievietē priecātos redzēt ikviens vīrietis. Lūk, mūsu kopīgi gūtās atziņas!

Piedzīvojumu kāre un azarts

Kā izrādās, līdzīgi mums, arī vīrieši vairāk par visu baidās no ikdienas rutīnas iestāšanās attiecībās, tām un mums pašiem pamazām stagnējot. Lai situāciju glābtu, lieti noderēs neliela azarta izrādīšana un piedzīvojumu kāre, nebaidoties izbaudīt neplānotas izklaides.

“Manas agrākās attiecības vienmēr beidzās tāpēc, ka sevi un partneri burtiski izsmēlām. Ar sievieti, ar kuru tiekos šobrīd, ir bijis pavisam citādi jau no laika gala – viņa izmēģina visneparastākās un, jāatzīst, arī dīvainākās nodarbes. Dažreiz tas mani nokaitina, bet kopumā dzīve ir jautra un zinu, ka ar viņu kopā varēšu izbaudīt visdažādākos piedzīvojumus, ejot arī ierakumos, ja vajadzīgs,” Jēkabs.

Pašpietiekamība

Mūs valdzina pašapzinīgi vīrieši, kuri zina, ko grib, un zina, kā to sasniegt, vai ne? Līdzīgi jūtas arī tavs partneris. Neradi par sevi vājas sievietes iespaidu, paužot neziņu par to, ko iesākt ar savu dzīvi.

Protams, ikvienai no mums gadās apjukuma posmi, tomēr paļaušanās, ka vīrietis tavā vietā atradīs tavas dzīves pareizo virzienu, ir milzu kļūda. Nepieļauj to un rūpējies par sevi, radot tādu iespaidu, kādu par sevi vēlies atstāt. Spēcīgas sievietes taču arī ir tik valdzinošas, vai ne?

Bezrūpība

“Es neatbalstu pārmērīgu maigošanos publiskās vietās, taču, ja sieviete nebaidīsies būt mazliet bezrūpīga jautājumos, kas saistīti ar seksu un savstarpēju simpātiju un iekāres izrādīšanu, manuprāt, viņa būs tikai ieguvēja,” spriež Artis.

Tātad nebaidies eksperimentēt guļamistabā un nekaunies no savas seksualitātes. Un laiku pa laikam pārsteidz savu partneri, ļaujot to pašu darīt arī viņam. Tieši tik vienkārši!

Neatkarība

Atsaucoties uz iepriekš minēto, atgādinām, ka neatkarība, spēja realizēt savas idejas un atrisināt problēmas ir īpašības, kas rotā ikvienu sievieti.

“Ja mana draudzene ik reizi, kad viņai būtu vajadzīga palīdzība, vērstos pie manis, nevis sākotnēji censtos problēmas atrisināt pati, es, visticamāk, justos kā viņas tēvs, nevis vīrietis. Manuprāt, bezpalīdzīgas blondīnes labi izskatās un iederas tikai filmās. Dzīvē taču tā nenotiek!” saka Eduards.

Tiešums

Ja tev piemīt niķis uzskatīt, ka vīrietis tavas vēlmes spēj nolasīt, vien ielūkojoties tavās acīs, pēc iespējas ātrāk atbrīvojies no tā. Lai vai cik pārliecināta tu būtu par pretējo, ņem vērā, ka stiprais dzimums patiešām krietni labāk jūtas tad, kad mēs savus partnerus par mūsu vēlmēm informējam tieši un konkrēti, to vienkārši pasakot. Neceri, ka vīrietis sapratīs kādu no taviem izsmalcinātajiem mājieniem, lai cik pārdomāts tas arī nebūtu!

Kaisle

“Tas, kas man liek justies lieliski, ir sievietes demonstrēta, acīmredzama kaisle pret mani. Diemžēl nereti tas, ka arī mums, vīriešiem, tīk dzirdēt komplimentus un saņemt uzmanību, tiek piemirsts. Tāpēc, ja redzu, ka sieviete nebaidās izrādīt savu aizrautību un kaisli, viņas vērtība manās acīs nekavējoties ceļas,” atklāj Uldis.

Atbalsts

Visticamāk, to jau zini, taču, ja esi piemirsusi, ka viena no mūsu, sieviešu, vērtīgākajām īpašībām ir spēja sniegt atbalstu mūsu vīriešiem, viņus motivējot tiekties pretī saviem sapņiem, ir laiks to atcerēties!

Ikviens vīrietis sev līdzās vēlas redzēt spēcīgu personību, kura ticēs viņa spēkiem un atbalstīs pat tad, ka apņēmība turpināt iesākto būs zudusi pašam.

“Uzskatu, ka attiecības ir komandas spēle. Īpaši, ja uzsākta kopdzīve. Gluži tāpat kā mums, vīriešiem, jāspēj savas sievietes lutināt un lolot, viņām ir jāizrāda ticība mums, tā radot sajūtu, ka vismaz viens cilvēks šai pasaulē kādai no mūsu neprātīgajām idejām vai iecerēm tic!” pārliecināts Ralfs.

 

delfivina

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izcili tizls raksts! Izcili tizls! Visi sieviešu žurnāli jau ir ar šito pilni- kā nu sievietei izplāties vīriešu priekšā. Bet Latvijas fenomens ir tāds- Latvijā ir daudz gudras (sievietes studē vairāk), nodrošinātas (tāpēc, ka izglītotas), azartiskas (sieviešu īpatsvars augstos amatos) sievietes reproduktīvā vecumā, bet nevar Latvijā atrast piemērotu- līdzvērtīgu partneri (tādu, kas kaut cik saprot vīrieša misiju ģimenē*), kā rezultātā notiek emigrācija- ģimenes veidošanas nolūkos.
    Varbūt ir pēdējais laiks muskuļus audzēt latviešu bāleliņiem- veidot rakstus priekš latviešu vīriešiem, kur viņiem saprotamā valodā (nepabeigta pamatskolas un vidējā izglītība) skaidrot ko tās latviešu meitenes no viņiem grib…
    *- Vīrietis nodrošina vietu, sieviete nodrošina vidi.

Draugiem Facebook Twitter Google+