Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
13. janvāris, 2016
Drukāt

Stipendija mācībām ārzemēs

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Bezpeļņas organizācija “”AFS Latvija” Starpkultūru programmas” izsludinājusi konkursu vidusskolēniem uz sešām daļējām stipendijām mācībām Dānijā, Itālijā, Dominikānas Republikā, Argentīnā un Meksikā 2016./2017. mācību gadā.

Stipendija sniedz iespēju doties uz citu valsti, mācīties tās skolā un dzīvot vietējā ģimenē. Daļējās stipendijas apjoms ir 2000 eiro, un tā sedz daļu no šādiem izdevumiem: dzīvošana viesģimenē, sagatavošanās materiāli dalībai programmā, sagatavošanās pirms aizbraukšanas, orientācijas nometne viesvalstī, AFS darbinieku un brīvprātīgo atbalsts viesvalstī, sekundārā medicīnas apdrošināšana, ceļa izdevumi un mācību grāmatas obligātajiem mācību priekšmetiem. Stipendijai var pieteikties ikviens vidusskolēns no 15 līdz 18 gadiem. Kandidātiem jāaizpilda pieteikuma anketa www.afs.lv mājas lapā. Stipendija paredzēta īpaši motivētiem un mērķtiecīgiem skolēniem, lai piepildītu sapni par mācībām ārzemēs. Konkurss notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā izvērtēs pieteikumus, otrajā kārtā kandidātus aicinās uz individuālām pārrunām. Rezultāti tiks paziņoti ne vēlāk kā šī gada 5. februārī. Pieteikties stipendijai iespējams līdz 21. janvārim. Plašāka informācija: www.afs.lv.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+