×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Stipra vēja dēļ festivāla “LMT Summer Sound” teritorijā iepūsts ūdens; norisi tas neietekmēšot

Foto - Juris NovadsFoto - Juris Novads

Stipra vēja dēļ festivāla “LMT Summer Sound” teritorijā ticis iepūsts ūdens, bet tas pamazām sāk atkāpties, un tiek prognozēts, ka festivāla norisi dabas stihija neietekmēs, aģentūru LETA informēja festivāla organizatori.

“Pirms festivāla no pludmales tika izvestas aļģes, kas parasti aiztur ūdeni. Kad sāka pūst stiprais vējš, jūras ūdenim nebija, kur aizķerties, tāpēc tas iekļuva festivāla teritorijā,” notikušo skaidroja festivāla organizatoru pārstāve Alise Pabērza. Viņa norādīja, ka pašlaik jūra ir atkāpusies un arī stiprais vējš norimis.

Festivāla programmā izmaiņas pašlaik nav plānotas. Nedaudz problēmu rīkotājiem sagādājot piebraukšana pie jūras, lai piegādātu tehniku, tomēr arī tas tiekot risināts.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš aģentūru LETA informēja, ka pašlaik pilsētā viss ir mierīgi un policijas iejaukšanās saistībā ar festivāla pasākumiem un cilvēku pieplūdumu pilsētā nav bijusi nepieciešama. Policija strādā ierastā režīmā, pievēršot pastiprinātu uzmanību pasākuma norises vietai.

Jau ziņots, ka šodien un rīt, 11.jūlijā, Liepājā norisināsies ikgadējais pludmales festivāls “LMT Summer Sound”, piedāvājot latviešu un ārzemju mūziķu koncertus uz četrām skatuvēm, kā arī citas aktivitātes. Starp galvenajiem festivāla izpildītājiem minami tādi mūziķi kā somu simfoniskā metāla izpildītāji “Apocalyptica” un krievu poproka grupa “Mumiy Troll”, kas festivāla pirmajā vakarā spēlēs uz LMT skatuves, kā arī ritmiskās mūzikas izpildītāji – duets “Nico&Vinz” no Norvēģijas, kas festivāla apmeklētājus priecēs naktī uz svētdienu.

Uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvji aģentūru LETA informējuši, ka festivāla apmeklētājiem jārēķinās ar remontdarbiem, kas notiek gan uz Liepājas šosejas, gan arī uz šosejas Liepāja-Lietuvas robeža (Rucava).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+