×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. novembris, 2012
Drukāt

Studentiem iespēja pieteikties praksei Āzijas valstīs

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskās studentu organizācijas AIESEC Rīgas komiteja sākusi ziemas uzņemšanu dalībai starptautisko prakšu programmā Āzijā un Okeānijas reģionā, kas sniedz iespēju studentiem un neseniem augstskolu absolventiem piedalīties brīvprātīgā darba un apmaksātu profesionālo prakšu programmā, aģentūrai BNS pavēstīja organizācijas komunikācijas speciāliste Maruta Skudra-Rumba.

AIESEC sniedz iespēju doties profesionālā praksē uz Ķīnu, Indonēziju, Vjetnamu un Indiju jau no šī gada decembra līdz 2013.gada februārim un studentiem vēl līdz 7.decembrim iespējams tām pieteikties.

AIESEC starptautisko prakšu programma sniedz jauniešiem iespēju strādāt apmaksātā prakses vietā no sešiem mēnešiem līdz pusotram gadam kādā no 113 valstīm visā pasaulē, tādējādi gūstot profesionālu un starptautisku pieredzi IT, menedžmenta, vadības, mārketinga, finanšu un daudzās citās jomās, vienlaikus iepazīstot dažādu valstu kultūru.

Savukārt brīvprātīgā darba programma sniedz iespēju piedalīties dažādos, vides un sociālajos projektos, izglītojot jauniešus par sociālām problēmām, kā arī mācot valodas un sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes. Dalība šajā programmā ilgst vidēji 6-8 nedēļas, un tās laikā jaunietim tiek nodrošināts uzturs un dzīvesvieta, kā arī iespēja iepazīt izvēlētās valsts sabiedrību, mācīties valodu un dzīvesveidu.

AIESEC ir pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadīta organizācija, kas darbojas jau 64 gadus. AIESEC mērķis ir atklāt un attīstīt jauniešu līderības potenciālu, pozitīvi ietekmējot apkārtējo sabiedrību. Šobrīd vairāk nekā 2400 universitātēs113 valstīs un teritorijās AIESEC nodrošina iespējas jauniešiem iegūt prakses vietas ārzemēs, attīstīt savas līdera spējas, izveidot personīgo kontaktu tīklu un atklāt virzienu un mērķus savai nākotnes darbībai. Latvijā AIESEC darbojas kopš 1995.gada, un pašlaik darbojas trīs pārstāvniecības – Rīgā, Jelgavā un Valmierā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+